اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

آغاز چهل‌ویکمین مسابقات سراسری قرآن در قم

آغاز چهل‌ویکمین مسابقات سراسری قرآن در قم

مرحله مقدماتی چهل‌و‌یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته‌های مختلف از صبح امروز ۲۰ مردادماه در شهر قم آغاز شده و به مدت بیش از دو هفته ادامه خواهد داشت.

 شنبه 20 مرداد 1397   1376  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ مرحله مقدماتی چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که امسال با تغییرات زیادی همراه شده است از صبح امروز 20 مردادماه در شهر مقدس قم آغاز شده است.
این مرحله از مسابقات که به صورت استودیویی برگزار می‌شود، به مدت حداقل دو هفته ادامه خواهد داشت. در این مرحله و براساس تقویم اعلام شده از سوی مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه، هر روز نمایندگان تعدادی از استان‌ها با حضور در شهر قم برای اجرای مرحله مقدماتی حضور خواهند یافت.
حداکثر حضور یک شرکت‌کننده در شهر قم در مرحله شهرستانی یک روز خواهد بود.
بر همین اساس در امروز نمایندگانی از استان‌های یزد، خراسان شمالی، اصفهان و همدان، در رشته‌های حفظ 10 جزء، حفظ 20 جزء، حفظ کل قرآن، قرائت تحقیق و قرائت ترتیل با حضور در استودیو به ضبط اجرای خود در این مرحله خواهند پرداخت.
این دوره از مسابقات که با تغییرات عمده‌ای مواجه شده است در دو مرحله مقدماتی و نهایی به صورت مجزا و با فاصله زمانی حداقل یک ماهه از هم برگزار می‌شود. مرحله نهایی این دوره از رقابت‌ها نیز از اوایل مهر ماه در شهر اراک آغاز می‌شود.
انتهای پیام/م

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر