اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

تقدیر آیت الله حسینی بوشهری از اعزام مبلغین به استان‌ها

تقدیر آیت الله حسینی بوشهری از اعزام مبلغین به استان‌ها

آیت الله حسینی بوشهری گفت: با توجه به این که نزدیک ایام محرم هستیم در وهله اول از اعزام مبلغین به استان‌ها قدردانی می نمایم که به حمدالله تعداد قابل توجهی مبلغ اعزام می شوند که روند اعزام مبلغ توسط اوقاف مناسب و شایسته است.

 یک شنبه 18 شهریور 1397   1065  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، آیت‌الله حسینی بوشهری شنبه ۱۷ شهریور، در جمع سرگروه های مبلغین اعزامی سازمان اوقاف اظهار داشت: چند سالی است که ارتباط خوبی بین اوقاف و حوزه‌های علمیه ایجاد شده است که این همگرایی و همدلی شایسته تقدیر و قدردانی است.
حسینی بوشهری ادامه داد: در همین زمینه کارگروه‌های مشترکی که در سال‌های اخیر ایجاد شده کاملا تاثیر گذار بوده است به طوری که موقوفات حوزه‌های علمیه با پیگیری این کارگروه‌ها احیا شده یا در حال احیا شدن است.
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در ادامه با اشاره به در پیش بودن ایام محرم بیان داشت: با توجه به این که نزدیک ایام محرم هستیم در وهله اول از اعزام مبلغین به استان‌ها قدردانی می‌نمایم که به حمدالله تعداد قابل توجهی مبلغ اعزام می‌شوند که روند اعزام مبلغ توسط اوقاف مناسب و شایسته است.
وی افزود: نکته مهمی که وجود دارد این است که مبلغین با توجه به شرایط روز کشور و جامعه چه چیزی برای بیان و گفتن خواهند داشت؟
آیت‌الله حسینی بوشهری تاکید کرد: به نظرم باید مبلغین ترسیم حق و باطل را با الهام از محرم به مردم تببین کنند و قضایا و اتفاقات عاشورا به صورت عینی با تحولات امروز مقایسه شده و به مردم بیان شود .
حجت الاسلام حسینی بوشهری با بیان اینکه جایگاه ابن زیاد و یزید باید به صورت عینی در بین دشمنان نظام نشان داده شود تصریح کرد: در واقع ما امروز نیاز جدی داریم که مردم در کنار حق بمانند و ولایت و نظام حق را رها نکنند.
نایب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در پایان خاطرنشان کرد: آینده نظام و انقلاب کاملا روشن و پیروزی قطعا با ما است هر چند که انقلاب با فراز و فرود همراه می‌باشد.
 
انتهای پیام | ح
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر