• بله
  • اینستاگرام
لوگوی اوقاف

اخبار برگزیده

شنبه7مرداد1402

11:15

576

تولید مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» با همکاری سازمان اوقاف و شبکه دو سیما

مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و گروه معارف شبکه‌ دو سیما به زودی به مرحله تولید و پخش خواهد رسید.

مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» با همکاری سازمان اوقاف و امور خیریه و گروه معارف شبکه‌ دو سیما به زودی به مرحله تولید و پخش خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، هادی خدادی تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «خانه‌ روشنا» است و مهدی زنگنه کارگردانی و مهدی کیا نویسندگی این مجموعه ده قسمتی را بر عهده دارند. 

حامد عبدالهی نیز به عنوان مشاور پروژه از دیگر عوامل این مجموعه تلویزیونی است. 

«خانه‌ روشنا»  داستانی پیرامون سنت حسنه وقف دارد و برای پخش در سال ۱۴۰۲ آماده می‌شود.

بخشی از داستان این مجموعه تلویزیونی بدین شرح است:

غزاله و لاله، از آنجا که خودشان طعم یتیمی را چشیده‌اند، همواره آرزو داشته‌اند مرکزی برای نگهداری از کودکان بی‌سرپرست و بدسرپرست تأسیس کنند.چند سال قبل، خانم وزیری خانه‌ی بزرگ و قدیمی‌اش را در اختیار آن دو قرار داده و به این ترتیب «خانه‌ی روشنا» تأسیس شده است. غزاله بلاگر هم هست و با موضوع خانه‌ی روشنا و کودکان ساکن این خانه، و نیز سایر فعالیت‌های خیریه، ویدئوهایی در فضای مجازی منتشر می‌کند. اما از آنجا که خانم وزیری وقف‌نامه‌ای از خود به‌جا نگذاشته، ورثه‌اش پرونده‌ای برای بازپس‌گیری خانه‌ی روشنا تشکیل می‌دهند. غزاله و لیلا، حین پیگیری این پرونده، با مسئله‌ی وقف و انواع آن آشنا می‌شوند.

نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر

آخرین اخبار

بيشتر

اخبار

بيشتر

پیوندها

بيشتر
  • تعداد بازديد اين صفحه: 1025770
  • تعداد بازديد اين صفحه در امروز: 441
  • تعداد کل بازديد کنندگان سايت: 4194250
  • تعداد کل بازديد کنندگان سایت در امروز : 4707