کد خبر : 314752

تاریخ درج خبر : سه شنبه 18 دی 1397
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن برگزار شد
نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم صبح امروز در سالن جلسات ساختمان مهر سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، نخستین نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور مدیر کل حوزه ریاست سازمان،رییس و دبیر این ستاد و مسئولان مسابقات طلاب، دانش آموزان و نابینایان و کمیته های مختلف این ستاد از جمله کمیته نظارت، پشتیبانی ، فرهنگی و محتوایی، دعوت و تکریم، تبلیغات، حراست، مدعوین ویژه، تشریفات و بین الملل، فنی و داوری و کمیته هماهنگی امور بانوان برگزار شد.
حجت الاسلام سید مصطفی حسینی رئیس ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در ابتدای این نشست در سخنانی گفت:پیشتر جلسه های دیگری با حضور مسئولان قبلی کمیته ها به منظور آسیب شناسی مسابقات برگزار شده و ما تا تاریخ هفدهم فروردین 8 جلسه خواهیم داشت که در 4 جلسه از این 8 جلسه دکتر خاموشی رییس سازمان اوقاف و امور خیریه هم حضور خواهند داشت.
وی با تاکید بر لزوم هماهنگی بین کمیته های مختلف ستاد، یادآور شد: مسابقات بین المللی قرآن کریم سالهاست که برگزار می شود و این دوره سی و ششم آن است و ما بعد از این همه سال این اجازه را نداریم که به خاطر ملاحظات شخصی یا سازمانی یا سایر مسایل در فراهم آوردن مقدمات برگزاری این مسابقه کوتاهی کنیم.
وی در ادامه به تبیین آخرین تحولات و هماهنگی های انجام شده در ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن پرداخت.
نشست هماهنگی ستاد برگزاری سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن با ارائه گزارش توسط مسئولان مسابقات طلاب، دانش آموزان و نابینایان و مسئولان کمیته های مختلف این ستاد به کار خود پایان داد.
گفتنی است، سی و ششمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم 19 الی 26 فروردین سال آتی در تهران برگزار می شود.