کد خبر : 314807

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 19 دی 1397
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه بعد از ظهر دیروز ضمن بازدید از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان در نشستی مشترک با کارکنان این اداره کل گفت:ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، عباس لهراسبی مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل سازمان در این نشست ضمن پراهمیت برشمردن جایگاه روابط عمومی در سازمان اوقاف به تبیین آخرین فعالیت های این اداره کل و مشکلات و موانع موجود پرداخت.
علیرضا هوشیار معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این نشست با بیان این که ما به روابط عمومی به عنوان یک هزینه و بار بر دوش سازمان نگاه نمی کنیم، تاکید کرد: وظیفه روابط عمومی این است که با اطلاع رسانی در مورد فعالیت های سازمان اوقاف و امور خیریه جایگاه این سازمان را در میان مردم ارتقا دهد. از نظر ما فعالیت روابط عمومی یک سرمایه بزرگ برای سازمان محسوب می شود.
در ادامه کارشناسان و کارکنان اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل در فضایی صمیمانه به بحث و تبادل نظر با معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی سازمان در زمینه مشکلات و موانع موجود پرداختند.