کد خبر : 316422

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 17 بهمن 1397
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• بازدید معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف از غرفه این سازمان در نمایشگاه دستاوردهای انقلاب
حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از غرفه این سازمان در نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل در حاشیه بازدید از این نمایشگاه با اشاره تلاش دشمنان انقلاب برای ممانعت از توسعه و پیشترفت کشور، گفت: همه رسانه های دشمن در تلاش برای ایجاد ناامیدی در مردم هستند.
وی ادامه داد: هرجا که ایمان با اتکا به نیروی داخلی به وجود آمد باعث شد که جمهوری اسلامی حرفی برای گفتن داشته و پیشرفت کند.
عادل تشویق مردم به وقف کردن را از جمله اهداف سازمان اوقاف در نمایشگاه دانست و گفت: از دستاورد های این سازمان تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی کشور است به طوری که در گذشته امامزاده ها حتی جای مناسب برای برگزاری مراسم نداشتند.
گفتنی است،نمایشگاه ملی دستاوردهای انقلاب و دفاع مقدس با عنوان «چهل سال افتخار و بالندگی» در طول دهه فجر در باغ موزه دفاع مقدس برپا شده است.
سازمان اوقاف و امور خیریه نیز در این نمایشگاه به معرفی دستاوردها، فعالیت ها و وظایف مختلف خود در قالب نمودار، عکس و پوستر پرداخته است.