کد خبر : 320462

تاریخ درج خبر : سه شنبه 27 فروردین 1398
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• مسابقات بین المللی قرآن شجره طبیه انقلاب اسلامی است
امام‌جمعه موقت تهران، حضور متسابقین برجسته بین‌المللی در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن را میوه شجره طیبه انقلاب اسلامی دانست .
به گزارش ستاد خبری سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن آیت‌الله کاظم صدیقی امام‌جمعه موقت تهران با اشاره به حضور متسابقین مطرح بین‌المللی در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که از 62 کشور حضور ممتازین قرآنی در ام القرای جهان اسلام را شاهد بوده ایم و این خود پدیده‌ای است از میوه‌های شیرین انقلاب اسلامی  حضرت امام و شجره طیبه ولایت.
امام‌جمعه تهران با اشاره به مشارکت متسابقین مسلمان از اقصی نقاط دنیا در سی و ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن اظهار کرد: بحمدالله، آنچه که در این دوره از مسابقات هم در حفظ و هم در قرائت مشهود و ملموس بود مشارکت و استقبال کم نظیر متسابقین بود و بحمدالله تجلیات چشمگیر و قابل‌تحسینی را در این مورد شاهد بودیم.
آیت‌الله صدیقی در خصوص ارتقای هر چه‌بهتر مسابقات قرآنی متذکر شد: ارزیابی در همه مسائل لازمه تکامل است و  در این دوره از مسابقات نیز باید نقاط قوت را برجسته کرد و درصورتی‌که چیزهای دیگری لازم باشد برای مراحل بعد آن را در نظر گرفت.