کد خبر : 323255

تاریخ درج خبر : یک شنبه 19 خرداد 1398
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• رئیس سازمان اوقاف از نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران بازدید کرد
رئیس سازمان اوقاف و خیریه کشور عصر امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی ایران بازدید و با تولیدکنندگان این تجهیزات بحث و تبادل نظر کرد.
به گزارش روابط‌عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه عصر امروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران از بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث بازدید کرد.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و هیات همراه با حضور در سالن های خلیج فارس وم یلاد از غرفه‌های مرکز علمی و فناوری ریاست جمهوری، موسسه تبیان، شرکت های دانش بنیان و سایر غرفه های این نمایشگاه و تجهیزات پزشکی ودستاوردهای نوین این عرصه و فناوری های نوین بازدید و از نزدیک با نحوه فعالیت‌ و کارکردهای این تجهیزات پزشکی آشنا شدند.

نمایند ه ولی فقیه درسازمان اوقاف در حاشیه این بازدید در گفتویی برگزاری این نمایشگاه را بسیار ارزنده ومثبت دانست.

وی همچنین با حضور در محل غرفه شرکت موقوفه دانش سلامت کوثر وابسته به سازمان اوقاف با کارکردها و محصولات تولیدی این موسسه آشنا شد و از فعالیت های دانش بنیان این موسسه که درحوزه ایمپلنت های ارتوپدی است، حمایت کرد.

گفتنی است بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران هلث که تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی در آن به نمایش گذاشته شده است، از نوزدهم تا بیست و دوم خردادماه ۱۳۹۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.