کد خبر : 333261

تاریخ درج خبر : سه شنبه 5 آذر 1398
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• با فعالیت اقتصادی مناسب به جای دور زدن تحریم‌ها به تحریم‌کنندگان تودهنی خواهیم زد
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در دیدار با جمعی از مسئولان و اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام ضمن تبیین مقام بلند شهدای اسلام به اهمیت تولید ملی و فعالیت اقتصادی در دوره تحریم اشاره کرد و گفت: با تولید ملی و فعالیت اقتصادی مناسب تحریم‌ها را دور نمی‌زنیم...
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، جمعی از مسئولان و اعضای هیئت فرزندان شهدای اسلام با حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به مناسبت هفته بسیج دیدار و گفتگو کردند.
 
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید مهدی خاموشی در این دیدار ضمن قرائت آیاتی از سوره آل‌عمران در مورد جهاد و شهادت خطاب به فرزندان شهدا گفت: شما به یک لباس فاخر آراسته شده‌اید و باید این لباس را برای خودتان حفظ کنید. خداوند زیور خانواده شهید بودن را به شما عطا کرده است که برکات زیادی دارد و با هیچ چیز قابل معامله نیست. گیرنده دست شهید خداست و خداوند خریدار جان شهیدان است. 
 
وی در ادامه سخنانش ضمن تبیین مقام شهیدان بر اساس آیات و روایات گفت: ما مجلس اباعبدالله را بدون سیاست برپا نمی‌کنیم . شهدا به خاطر سیاست شهید شدند. سیاسی بودن هیئت عیب ندارد سیاست‌باز بودن مذموم است.
 
خاموشی تصریح کرد: ما در مقابل نظام سلطه در نظام سیاسی جهان داریم نظمی جدید تعریف می‌کنیم و می‌خواهیم در این نظم تعیین‌کننده باشیم. سیاست واقعی را شما هیئتی‌ها دارید پیگیری می‌کنید که آن سیاست ولی‌فقیه است.
 
رئیس هیئت‌امنای سازمان تبلیغات اسلامی همچنین یادآور شد:سیاست در اسلام یعنی تبعیت از ولی‌فقیه و کسانی که این را نمی‌فهمند سیاست‌باز هستند. غرب و شرق مقابل این سیاست کرنش می‌کنند.
وی در پایان تأکید کرد: باید کاری کنیم که بتوانیم آثاری در مقابل تحریم‌ها به وجود بیاوریم. با تولید ملی و فعالیت اقتصادی مناسب تحریم‌ها را دور نمی‌زنیم بلکه به تحریم کنندگان تودهنی خواهیم زد.