کد خبر : 335326

تاریخ درج خبر : یک شنبه 22 دی 1398
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• ویژه‌نامه «سردار آسمانی» سایت راسخون مورد استقبال کاربران فضای مجازی قرار گرفت
ویژه نامه سردارآسمانی ویژه شهادت سپهبد شهید قاسم سلیمانی و پوستر و عکس نوشت های «انتقام سخت» و نماهنگ های پرتال فرهنگی راسخون بررگترین موقوفه فضای مجازی مورد استقبال کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه،این ویژه نامه 14 دی ماه یعنی کمتر از 24 ساعت پس از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس منتشر شده و سایت راسخون لحظه به لحظه تازه های خبری، تولیدات فرهنگی و رسانه ای خود را در قالب ده ها مقاله، یاداشت، نماهنگ، عکس نوشت، پوستر و بازنشر های فضای مجازی منتشر کرده که انعکاس مناسبی در شبکه های اجتماعی داشته است.
 
تولید و انتشار پوستر«انتقام سخت»؛ یادمان سرداران همبستگی ایران و عراق، سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس در کنار فرماندهان جدید سپاه قدس؛ سردار قاآنی و حشد الشعبی؛ هادی العامری در کنار دیگر پوسترهای تولیدی راسخون و جبهه فرهنگی انقلاب با انتشار بیش از 30 مجموعه عکس نوشت #انتقام_سخت از اظهار نظرهای چهره های مشهور جهانی و ضرورت انتقام سخت از جمله اقدامات انجام شده است که در بخشی از آنها به جمله معروف حاج قاسم سلیمانی« ای آمریکا تو شروع کردی اما ما تمامش می کنیم» پرداخته شده است.
 
از تولیدات چند رسانه ای راسخون می توان به نماهنگ«تو سردار همه دلشدگانی» با صدای امید هوشیاری و «در سوگ شهدای مقاومت» با  مداحی حاج محمود کریمی  اشاره کرد. این مداحی بیش از 20 هزار بازدید فقط در سایت راسخون غیر بازپخش های شبکه های اجتماعی داشته است.
 
 محتوای تولیدی راسخون فقط در بخش های اصلی مقالات، چند رسانه ای، تصاویر، خبر و تحلیل، سبک زندگی، مشاهیر، مشاوره و پرسش و پاسخ بابیش از 500 رکورد محتوایی، غیر مطالب کاربری در دو بخش انجمن ها و راسخون بلاگ قرار دارد.
برای دریافت کلیه محتوای این ویژه نامه می توانید به آدرس اصلی ویژه نامه سردار دلها مراجعه کنید:
https://rasekhoon.net/special/show/1486447
 
گفتنی است پرتال بزرگ فرهنگی راسخون  با 12 سال پیشینه در فضای مجازی یکی از سایت های فرهنگی پربازدید کشور است.