کد خبر : 340792

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• توزیع ۲۵۰۰ بسته معیشتی در سومین مرحله رزمایش ضیافت همدلی توسط اوقاف گلستان
حجت الاسلام سلیمانی فرد گفت: در سومین مرحله رزمایش مواسات و همدلی، اداره اوقاف و امور خیریه استان گلستان 2500 بسته معیشتی و همچنین ۵۰ هزار بسته غذایی گرم در قالب طرح اطعام مهدوی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده توزیع کرد.
حجت الاسلام «روح الله سلیمانی فرد»  از سومین مرحله توزیع کمک مومنانه از سوی اوقاف و امور خیریه استان خبر داد و اظهار کرد: توزیع این بسته های معیشتی با توجه به فرامین مقام معظم رهبری در راستای کمک مومنانه و مواسات و در قالب رزمایش «مواسات و همدلی» توسط اصحاب وقف، خیرین و بقاع متبرکه انجام شد.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده به همت واقفان و خیرین تا پایان ماه مبارک رمضان ۱۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان و اقشار آسیب دیده استان توزیع خواهد شد.
حجت الاسلام سلیمانی فرد یادآور شد: این بسته ها شامل مواد غذایی و همچنین بن مواد پروتئینی و گوشت مرغ است و در مرحله سوم توزیع دو هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در دستور کار قرار گرفت.
وی گفت: همچنین در قالب طرح اطعام مهدوی غذای گرم و نان گرم در بین اقشار آسیب دیده و نیازمندان استان توزیع شده است که این طرح با محوریت امامزاده عبدالله (علیه السلام) گرگان، یحیی بن زید (علیه السلام) و سایر اماکن مقدسه صورت گرفت.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان تاکید کرد: در قالب اطعام مهدوی بیش از ۵۰ هزار بسته غذای گرم تقدیم اقشار آسیب دیده و نیازمند شده است.