کد خبر : 347237

تاریخ درج خبر : شنبه 22 شهریور 1399
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• معاون سازمان اوقاف: توهین به مقدسات آزادی بیان نیست نمایش حقارت غرب است
معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه فرهنگ کشورهای غربی به زوال رفته است، گفت: توهین به مقدسات هیچوقت آزادی بیان نیست بلکه آنها حقارت خود را به نمایش گذاشتند.
به گزارش روابط  عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه  از شهرستان ساری، مراسم محکومیت توهین به قرآن کریم و اهانت به ساحت مقدس پیامبراعظم(ص) با حضور جمعی از مردم و روحانیون در حوزه خاتم الانبیا شهرستان بابل برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام غلامرضا عادل بیان کرد: اینگونه اقدامات کشورهای مدعی که به مقدسات مسلمانان توهین می‌کنند، نفرت مردم از کشورهای غربی را بیشتر می‌کند.
وی اظهار کرد: هدف دشمنان در طول 1400 سال گذشته این بود چراغ اسلام را خاموش کنند ولی می‌بینیم که هر روز بر عظمت این حرکت افزوده شد باید گفت همه اینها اعجاز کلام رسول خدا(ص) بوده که برای ما روشن شد.
جمعی از مردم و روحانیون حوزه علمیه  خاتم الانبیا شهرستان بابل نفرت و انزجار خود را از اهانت وقیحانه صورت‌گرفته اخیر در کشورهای غربی به کلام‌الله مجید و ساحت قدسی نبی مکرم اسلام(ص) اعلام کردند.
این مراسم در حالی با حضور حجت‌الاسلام غلامرضا عادل معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد که حاضرین شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر رژیم صهیونیستی، مرگ بر انگلیس و مرگ بر فرانسه سر دادند.
شرکت کنندگان در این مراسم با شعارهای خود، نفرت و انزجار از اهانت وقیحانه صورت‌گرفته اخیر در کشورهای غربی به کلام‌الله مجید و ساحت قدسی رحمه‌للعالمین، نبی مکرم اسلام(ص) را اعلام کردند.