کد خبر : 351414

تاریخ درج خبر : سه شنبه 13 آبان 1399
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• پیام تسلیت رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی سیدمحمدی
حجت‌الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی نماینده ولی‌فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در پیامی درگذشت روحانی جانباز؛حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی سیدمحمدی مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور ایثارگران، فعال فرهنگی و قرآنی و عضو ستاد برگزاری مسابقات قرآن...
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، در این پیام تسلیت آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَيْهِ رَاجِعُونَ

متاسفانه باخبر شدیم روحانی جانباز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی سیدمحمدی مشاور رئیس سازمان بهزیستی در امور ایثارگران، فعال فرهنگی و قرآنی و عضو ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم در شب میلاد جد بزرگوارشان به رحمت خدا رفته‌اند.

ایشان نقش مهمی در اجرا و ارتقای برنامه‌های فرهنگی و قرآنی خانواده بزرگ بهزیستی کشور داشتند و از جمله اعضای فعال و دلسوز ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم بودند.

فقدان این روحانی معزز در جلسات ستاد برگزاری مسابقات قرآن کریم که دلسوزانه پیگیر امور برگزاری این مسابقات برای نابینایان کشور بودند برای اعضای این ستاد دشوار و جانگداز خواهد بود.

این جانب درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی سیدمحمدی را به خانواده بزرگ بهزیستی، جامعه قرآنی و بازماندگان محترمشان تسلیت می‌گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و رحمت واسعه مسئلت می‌کنم.