کد خبر : 351595

تاریخ درج خبر : یک شنبه 18 آبان 1399
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• آغاز به کار چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان/رقابت نمایندگان شش استان در روز اول
چهل و سومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در بخش بانوان از امروز به صورت ویدئوکنفرانس در سالن اجتماعات ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه آغاز شد که نمایندگان شش استان در روز اول مسابقات به رقابت با هم می پردازند.
 به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه در بخش بانوان از صبح امروز، ۱۸ آبان‌ماه به صورت ارتباط تصویری با مراکز استانها آغاز شده و تا روز جمعه ۲۳ آبان‌ماه ادامه دارد. 
 
در بخش بانوان ۱۴۹ شرکت‌کننده از سراسر کشور در رشته‌هایی همچون قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ کل قرآن، حفظ ۲۰ جزء و حفظ ۱۰ جزء به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
 
این گزارش می افزاید: شرکت‌کنندگان هر استان با استقرار در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان محل سکونت به صورت ویدئوکنفرانس با هیئت داوران مستقر در تهران، ارتباط برقرار می‌کنند.
 
در روز نخست این مسابقات نمایندگان استان‌های خراسان رضوی، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، لرستان و مرکزی بر اساس زمان‌بندی اعلام شده رقابت خود را انجام می‌دهند.
 
در بخش بانوان چهل‌وسومین دوره مسابقات سراسری قرآن تیم داوری ۱۸ نفره‌ای به امر قضاوت می‌پردازند و سرپرستی این تیم را حوریه عقبایی بر عهده دارد.