کد خبر : 357410

تاریخ درج خبر : یک شنبه 8 فروردین 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• بازدید معاون فرهنگی سازمان اوقاف از ستاد مرکزی طرح آرامش بهاری /ثبت سه وقف جدید در نوروز 1400
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف وامور خیریه در نخستین روز شروع فعالیت های اداری از ستاد مرکزی طرح آرامش بهاری این سازمان بازدید کرد و درجریان آخرین اقدامات صورت گرفته در طرح ملی آرامش بهاری قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامورخیریه حجت الاسلام والمسلمین غلامرضا عادل معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه از ستاد ملی طرح آرامش بهاری بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت این ستاد که وظیفه رصد ونظارت فعالیت های ادارات کل اوقاف وامورخیریه را در طرح ملی آرامش بهاری برعهده دارد ،قرار گرفت .

در حاشیه این بازدید مدیر کل امور فرهنگی سازمان اوقاف با تبریک سال نو و ارایه گزارشی از نحوه رصد ونظارت برفعالیت های بقاع متبرکه مجری طرح گفت: روزانه همکاران ما در ستاد مرکزی طی تماسهایی با مدیران و مجریان طرح آرامش بهاری دراستانها از میزان موفقیت و پیشرفت طرح گزارش های مستند تهیه کرده و در صورت وجود موانع ومشکلات اقدام لازم را در رفع این موانع انجام می دهند.

حجت الاسلام محمد کاظم موسوی متقی با اشاره به اینکه 500 مبلغ اعزامی از قم اجرای یازدهمین دوره طرح آرامش بهاری را برعهده دارند تصریح کرد:برگزاری آیین تحویل سال نو، اقامه نمازجماعت ؛برپایی خیمه های معرفت در بقاع شاخص ،ایستگاه قرآن بخوانید و جایزه بگیرید وایستگاه های مشاوره اجتماعی و مشاوره وقف از جمله برنامه های طرح آرامش بهاری در امامزادگان است.

وی درادامه با بیان اینکه ایستگاه های مشاوره وقف در بقاع متبرکه با حضور کارشناسان و مشاوران برجسته درصدند تا مردم را با نیازهای جدید وقف آشنا کنند از ثبت سه وقف جدید در الیگودرز ،گناباد و گلپایگان در موضوعات اجتماعی ، فرهنگی و قرآنی خبرداد.

وی تاکید کرد: اجرای طرح آرامش بهاری در500 بقعه شاخص با رعایت رنگ بندی شهرها و شیوه نامه های بهداشتی صورت می پذیرد.

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف در پایان این بازدید ازتلاش تمامی همکاران در ستاد مرکزی وستاد های استانی طرح آرامش بهاری درادارات کل اوقاف استانها و هیئت های امناء وخدام ومتولیان بقاع متبرکه قدردانی کرد.