کد خبر : 357472

تاریخ درج خبر : دوشنبه 9 فروردین 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• بازدید رئیس سازمان اوقاف کشور از بقاع متبرکه مازندران
حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه طی سفر یک روزه به استان مازندران از مرکز شورای خیریه، خیمه معروف طرح آرامش بهاری و کارگاه تولید ماسک آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل، طرح توسعه حرم و طرح نهالکاری در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع)...
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از استان مازندران، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه امروز 9 فروردین ماه با حضور در استان مازندران در جلسه شورای اداری اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران حضور یافت و با امین موقوفات استان مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.

حجت‌الاسلام والسملمین خاموشی در سفر یک روزه خود به استان مازندران با حضور در آستان مقدس امامزاده ابراهیم(ع) آمل از مرکز شورای خیریه اوقاف این شهرستان بازدید و در جریان روند خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی این مرکز در سطح استان قرار گرفت.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه مازندران همچنین ضمن بازدید از خیمه معرفت طرح آرامش بهاری امامزاده ابراهیم(ع) آمل از کارگاه تولید ماسک مستقر در این بقعه متبرکه بازدید و از فعالان این عرصه قدردانی کرد.

حجت‌الاسلام خاموشی ضمن حضور در آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) آمل از روند اجرای یکی از بزرگترین طرح توسعه حرم کشور در این بقعه متبرکه بازدید کرد.

بازدید از طرح نهالکاری در اراضی موقوفه آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) آمل از دیگر برنامه‌های رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر به استان مازندران بوده است.

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه همچنین با حضور در شهرستان محمودآباد از آستان مقدس امامزاده قاسم(ع) این شهرستان بازدید کرد.