کد خبر : 359182

تاریخ درج خبر : شنبه 25 اردیبهشت 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• مدیرکل اوقاف کرمانشاه مطرح کرد.:تاکید بر نقش راهبردی روابط عمومی در مدیریت وهدایت سازمان ها
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روابط عمومی تبیین کننده رسالت سازمان هاست، گفت: امروز نقش روابط عمومی در تصمیم گیری مدیریتی یک سازمان راهبردی است.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامورخیریه از کرمانشاه، حجت الاسلام و المسلمین صالحی در گفتگویی  با اشاره به فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت روز روابط عمومی و ارتباطات اظهار کرد: روابط عمومی منعکس کننده و نمایانگر اهداف و رسالت هر سازمان است.
وی با بیان اینکه نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیت های حرفه ای از مشخصه های روابط عمومی در عصر ارتباطات است، افزود: در جهان کنونی که نقش رسانه و فضای مجازیِ متاثر از آن بسیار قوت گرفته، روابط عمومی ها به تعبیری به قلب تپینده سازمان ها در ابعاد گوناگون به شمار می روند .
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه روز روابط عمومی و ارتباطات فرصتی است تا نقش و جایگاه روابط عمومی را به عنوان هنر هشتم مرور کنیم، گفت: امروز موفقیت سازمان ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی ها وابسته است.
حجت الاسلام صالحی تصریح کرد: روابط عمومی ها نه بعنوان یک بازوی اجرایی بلکه به عنوان یک سامانه مشورتی تصمیم ساز در هر سازمان مطرح هستند و نقش مهمی در پیشبرد و نمایاندن اهداف آن سازمان دارند.
مدیرکل اوقاف استان بیان کرد: روابط عمومی جایگاهی ویژه و تاثیرات بسزایی در تسهیل امور مردم و ارتباطات آنان با سازمان ها دارد.
وی در پایان مجهز بودن روابط عمومی به علم روز و روش های نوین اطلاع رسانی و تولید اخبار در فضایی شفاف جهت آگاه سازی اذهان عمومی را امری لازم و ضروری دانست و بر بهره گیری هرچه بیشتر از این دانش تاکید کرد‌.