کد خبر : 366279

تاریخ درج خبر : پنج شنبه 8 مهر 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• قدردانی سفیر ایران در عراق از فعالیت‌های موکب اوقاف مازندران در سامرا/ تقدیر دکتر خاموشی از معاونت فرهنگی و اداره کل روابط عمومی
ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح سپاس به حجت‌الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران و مسئول موکب اوقاف استان در سامرا از فعالیت‌های این موکب در خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه از مازندران، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق از فعالیت‌های موکب اوقاف مازندران در اربعین امسال در شهر مقدس سامرا قدردانی کرد.

ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح سپاس از حجت‌الاسلام مسعود قربانی معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه مازندران و مسئول موکب اوقاف استان در سامرا قدردانی کرد که متن این تقدیرنامه به شرح زیر است؛

سلام علیکم
مراسم باشکوه راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) از جایگاهی رفیع در احیای فرهنگ ظلم‌ستیز و عدالت گستر قیام عاشورا برخوردار است.

عظمت این مراسم هر سال با عنایت ویژه حضرت اباعبدالله‌الحسین (ع) و تلاش شیفتگان خدمت به ساحت مقدس آن امام همام پرفروغ‌تر از سال گذشته جلوه می‌کند.

بی‌تردید موفقیت در برگزاری این رویداد بزرگ، مرهون تلاش خالصانه و بی‌وقفه دلباختگانی است که کرامت انسانی را در خدمت به مکتب انسان‌ساز سیدالشهدا حضرت حسین ابن علی (ع) یافته‌اند.

بدین وسیله از تلاش‌های جناب عالی در برگزاری راهپیمایی عظیم اربعین حسینی (ع) در سال ۱۴۰۰ تشکر و قدردانی نموده و توفیقات الهی را برای شما آرزومندم.

موکب اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران از سوم مهرماه در شهر مقدس سامرا برپا و به صورت شبانه روزی به زائران اربعین حسینی خدمات رسانی کرد.

گفتنی است حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه نیز از معاونت فرهنگی و اجتماعی این سازمان به دلیل برپایی مواکب و خدمات رسانی به زائران اربعین و از اداره کل روابط عمومی به دلیل پوشش رسانه ای فعالیتهای مواکب سازمان تقدیر و تشکر کرد.