کد خبر : 367216

تاریخ درج خبر : چهارشنبه 21 مهر 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اشاره به حمایت‌های مالی سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی عملا جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری پیش از ظهر امروز (۲۱ مهر) در حاشیه افتتاح نمایشگاه «دستاوردهای نهاد وقف» اظهار کرد: از حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی تشکر می‌کنم؛ ایشان از زمانیکه در راس سازمان اوقاف و امور خیریه قرار گرفتند، حوزه‌های دانش‌بنیان‌ها واقعا جهش قابل توجهی داشته است.
 
وی با اشاره به حمایت‌های مالی سازمان اوقاف از شرکت‌های دانش‌بنیان، تصریح کرد: اکنون شاهدیم که سازمان اوقاف و امور خیریه از چه شرکت‌هایی حمایت می‌کند و این شرکت‌ها چه موفقیت‌هایی را کسب کرده‌اند.
 
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری تاکید کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین خاموشی عملا جهت‌گیری اوقاف را به‌سمت سرمایه‌گذاری در شرکت‌های دانش‌بنیان تغییر داده‌اند و این منابع عظیم که اوقاف در اختیار دارد را در جهت سرمایه‌گذاری در این مسیر قرار داده‌اند.
 
ستاری خاطرنشان کرد: این ساختمان که شرکت‌های دانش‌بنیان در آن مستقر شده‌اند، یکی از ساختمان‌های مرکزی اوقاف بوده و اکنون به مرکز نوآوری تبدیل شده که جوانان در اینجا کار می‌کنند؛ این نشان می‌دهد که مسئولین مربوطه چه دیدگاهی نسبت به کارآفرینی و دانش‌بنیان‌ها دارند؛ این دیدگاه ارزشمند است و این نوع نگاه باعث می‌شود مسئولیت ما در دولت مضاعف شود.