کد خبر : 368428

تاریخ درج خبر : شنبه 29 آبان 1400
سازمان اوقاف و امور خیریه جمهوری اسلامی ایران
• تاکید بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید امور مالی و ذیحسابی این سازمان بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه؛ آیین تکریم و معارفه مدیرکل سابق و جدید امور مالی و ذیحسابی سازمان اوقاف و امور خیریه امروز (29 آبان) با حضور رئیس و جمعی از معاونان و مدیران کل این سازمان برگزار شد.
 
در این مراسم که در ساختمان شهید سلیمانی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، سیدحسین ساجد مدیرکل سابق تکریم و علیرضا عسگری ابیانه به‌عنوان مدیرکل جدید معارفه شد.
 
براساس این گزارش، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی خاموشی رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در این مراسم بر ضرورت شفافیت، سرعت و به کارگیری فناوری در فعالیت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد.
 
وی در ادامه این مراسم با تقدیر و تشکر از تلاش‌های سیدحسین ساجد در سِمت مدیرکل امور مالی و ذیحسابی سازمان اوقاف و امور خیریه، اظهار کرد: ایشان جوانی انقلابی و فعال بودند و در فعالیت‌هایشان، دقت نظر بالایی داشتند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه یادآور شد: بنده مدت زیادی نیز سابقه همکاری با آقای عسگری ابیانه را داشته‌ام؛ این همکاری برای من آورده داشته و آورده‌اش نظم، انضباط و دقت در کار بوده است؛ امیدوارم که ایشان در تمامی فعالیت‌هایشان موفق باشند.