اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
 • امروز
 • دیروز
 • هفته
 • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

حوادث قبل و بعد از انتخابات در بستر جنگ نرم اتفاق افتاد                  ...

حوادث قبل و بعد از انتخابات در بستر جنگ نرم اتفاق افتاد ...

رئيس اداره سياسي سپاه پاسداران با بيان اينکه جنگ نرم دشمن عليه نظام اسلامي يک عقبه 20 ساله دارد گفت حوادثي که در قبل و پس از انتخابات دهم رياست جمهوري در کشور اتفاق افتاد در بستر جنگ نرم دشمن بود

 چهارشنبه 4 آذر 1388   1474  0      

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اوقاف و امور خيريه ؛ سردار يدالله جواني در چهارمين روز از هفته مبارک بسيج در همايش سراسري بسيجيان سازمان اوقاف و امور خيريه با بيان اين مطلب به تبيين ابعاد جنگ نرم و ساز و کارهاي دشمن براي غلبه در اين نبرد پرداخت و با بيان اينکه در اين ميدان هم بسيجيان پيشگام و پيشتاز هستند گفت: براي موفقيت و غلبه بر دشمن در ميدان نبرد نرم بايد اهداف، ساز و کارها و تکنيک هاي جنگ نرم و مقابله با دشمن را بشناسيم.
وي با بيان اينکه امروز که وارد دهه چهارم انقلاب اسلامي شده ايم با وجود توطئه هاي فراوان دشمن نظام پوياتر و مستحکم تر از گذشته به راه خود ادامه مي دهد گفت: ملت ايران بنابر فرموده مقام معظم رهبري با دشمن بزرگي روبروست نظام سلطه اي که داعيه مديريت و تسلط بر جهان را دارد و اين افتخار ملت ايران است که در مسير مبارزه با اين نظام سلطه و مستبد گام برمي دارد.
جواني با اشاره به وظايف بسيجيان امروز گفت: وظيفه اصلي بسيجيان تلاش براي تثبيت و توسعه و گسترش ارزش ها، پياده سازي حکومت ديني، مبارزه با ظلم و ستم و عدالت گستري و حمايت از ولايت است.
اين استاد دانشگاه امام حسين(ع) تصريح کرد: بسيجي امروز در مقياس جهاني، دشمني دارد به نام آمريکا که با نظام اسلامي دشمني مي کند و بسيج با حمايت از نظام و انقلاب و حراست از آرمان هاي انقلاب در واقع در برابر آمريکا ايستاده است و اين از افتخارات ملت ايران است که غرب، آمريکا و اروپا در برابر اين نظام نفس اش به شماره افتاده است.
رئيس اداره سياسي سپاه خطاب به بسيجيان تصريح کرد: هوشياري و کياست امروز بسيجيان و شناخت عناصر فتنه هاي دشمن مي تواند مکر و کيد و توطئه هاي مختلف دشمن را خنثي کند و غفلت ما هم موجب موفقيت دشمن خواهد شد.
جواني با بيان اينکه دشمن براي شکست نظام غائله هاي مختلفي را به راه انداخت افزود : استکبار جهاني از اين اقداماتش طرفي نبست و امروز با بهره گيري از تجربيات گذشته و به خدمت درآوردن گروه ها و عناصر وابسته به جنگ نرم وارد شده است.
وي اضافه کرد: جنگ نرم يک نبرد پيچيده است و دشمن امروز با يک به برنامه ريزي طولاني مدت روي آورده و وارد جنگ نرم عليه اعتقادات و مباني نظام اسلامي شده است.
وي تصريح کرد : اما ملت ايران با قابليت و فهم بالايي که دارد همچنان از مباني و اعتقادات خودش دفاع خواهد کرد و تسليم دشمن نخواهد شد.
وي با يادآوري تجربيات تاريخي تلخ ملت ايران گفت: تا قبل از انقلاب اسلامي در جنگ هاي مختلف يک ميليون متر مربع از اراضي ايران را از اين کشور جدا کردند و هر ايراني هر بار به جنگ هاي گذشته نگاه مي کند احساس حقارت مي کند اما به جنگ تحميلي با افتخار و سربلندي مي نگرد.
وي ادامه داد: دشمني که در جنگ نظامي به نتيجه نرسيد به جنگ نرم روي آورده که در اين جنگ هم بسيجيان بايد پيشتاز باشند. وي ادامه داد: جنگ نرم دشمن يک عقبه بيست ساله دارد آمدن عده اي در خيابان و حمله به پايگاه بسيج، شعار دادن عليه نظام و آتش زدن بانک ها از آثار جنگ نرم است و خود جنگ نرم نيست. هم اکنون جنگ نرم در فضاي سايبري و ماهواره اي در جريان است.
جواني تصريح کرد: بسيجي بايد فضايي که جنگ نرم در جريان است را بشناسد.
وي با بيان هدف جنگ نرم گفت: جنگ نرم به دليل شکست دشمن در عرصه هاي سخت افزاري به راه افتاد تا اين انقلاب ديني و الهي را از ميان بردارد.
رئيس اداره سياسي سپاه تأکيد کرد: رفتار نظام سياسي جمهوري اسلامي بر باورهاي ديني و اعتقادي مردم تکيه دارد و مردم بر اساس اين باور ديني از نظام اسلامي حمايت مي کنند و تا موقعي که مردم اين باور را دارند از نظام حمايت خواهند کرد و هيچ دشمن بيروني قادر به شکست آنها نيست.
وي خاطر نشان کرد: براي همين دشمن امروز در جنگ نرم باورهاي ديني و اعتقادي مردم و جوانان را نشانه گرفته تا اين پيوند مردم و نظام از بين ببرد.
رئيس اداره سياسي سپاه افزود: قدرت نرم دشمن به دنبال عوض کردن افکار و خالي کردن دل مردم از باور ديني و اعتقادي به ولايت و نظام است.
وي در پايان با يادآوري ضرورت هوشياري و درايت بسيجيان گفت: دشمن به دنبال عوض کردن باورها و نگرش هاي اعتقادي و تغيير رفتار مردم و ايجاد چالش هاي فکري و اجتماعي در جمهوري اسلامي و نهايتاً تغيير ساختار نظام است.

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار