اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
 • امروز
 • دیروز
 • هفته
 • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

همکاري رسانه اي صدا و سيماي آذربايجان شرقي و اداره اوقاف افزايش مي يابد          ...

همکاري رسانه اي صدا و سيماي آذربايجان شرقي و اداره اوقاف افزايش مي يابد ...

نواداد مدير کل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در جلسه ي هماهنگي صدا و سيما و اداره کل اوقاف و امور خيريه استان گفت نقش مؤثر تبليغات غير مستقيم در جذب زائرين به امامزادگان استان غير قابل انکار است

 دوشنبه 18 آبان 1388   1420  0      

به گزارش روابط عمومي و امور بين الملل سازمان اوقاف و امور خيريه ؛ نواداد مديرکل صدا و سيماي آذربايجان شرقي در جلسه هماهنگي صدا و سيما و اداره کل اوقاف و امور خيريه گفت : لزوم اجراي برنامه هاي جامع براي امامزاده ها ، سبب دستيابي به اهداف بلند مدت فرهنگي در جامعه مي شود .
مدير کل صدا و سيماي آذربايجان شرقي افزود : برگزاري مناسبتهاي ويژه در محل امامزادگان بعنوان نمونه برگزاري دعاي کميل ، ندبه و مسابقات قرآني در امامزادگان و پخش آن از صدا و سيما بهترين وسيله براي فرهنگ سازي است .
وي ادامه داد برگزاري نماز جماعت توسط روحانيون فاضل و انديشمند که بتواند زمينه جلب جوانان بسوي امامزاده ها را فراهم کند سبب استمرار کارهاي فرهنگي در سطح جامعه مي شود و اين امر از طريق انعکاس اين برنامه ها از طريق صدا و سيما امکان پذير است .
نواداد در ارتباط با مشارکت صدا و سيما در امر موقوفات استان نيز از توليد برنامه هاي مشارکتي در ارتباط با وقف جهت فرهنگ سازي و گسترش اين سنت حسنه بصورت مستندهاي تحقيقي و پژوهشي در مناسبتهاي مختلف همچون هفته وقف خبر داد و افزود : صدا و سيما براي انعکاس مسابقات قرآني و همچنين ساير فعاليتهاي اداره کل اوقاف و امور خيريه آماده هر گونه همکاري مي باشد .
مدير کل صدا و سيماي مرکز آذربايجان شرقي در پايان گفت اين سازمان همواره تلاش کرده است تا به نحو احسن فعاليتهاي فرهنگي سازمانها و ادارات را تحت پوشش قرار دهد .
حجت الاسلام ابراهيمي مسئول فرهنگي اداره کل نيز ضمن تشريح فعاليتهاي فرهنگي اين اداره کل ، برگزاري مسابقات قرآني ، کنگره عاشورا پژوهي و مسابقات اذان را از جمله برنامه هاي فرهنگي اين اداره کل در سال جاري برشمرد و گفت : جلسه مذکور با حضور تعدادي از مسئولين اداره کل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقي و مدير کل صدا و سيماي مرکز استان در محل اين رسانه ملي برگزار گرديد .

برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار