اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

15 وقف جدید دردشتی وتنگستان بوشهر ثبت شد

15 وقف جدید دردشتی وتنگستان بوشهر ثبت شد

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه دشتی وتنگستان استان بوشهر گفت: در نیمه نخست سال جاری 15 مورد وقف در این دو شهرستان ثبت شده است.

 سه شنبه 28 مهر 1394   581  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر، حسین اسماعیلی، رئیس اداره اوقاف وامور خیریه دشتی وتنگستان افزود: وقف های انجام شده مردم خیرو نیکوکار دوشهرستان دشتی وتنگستان شامل هفت هزارو 500 متر مربع زمین برای ساخت مسجد، حسینیه و دو باب مغازه است.

اسماعیلی اضافه کرد: یکی دیگر ازاقدامات این اداره ثبت مساجد در دوشهرستان دشتی وتنگستان است که دراین مدت 100 مسجد کارهای ثبتی آنها تمام شده است و تاکنون 22 مسجد وحسینه سند دار شده اند.

وی ادامه داد: برای 100 بقاع متبرکه در دوشهرستان دشتی وتنگستان درخواست سند ثبتی شده است که تا کنون چهار بقعه نیز سند دار شده اند.

اسماعلیی بیان کرد: یکی دیگر اقدامات این اداره بیمه کردن 167 خادم مسجد در دوشهرستان دشتی وتنگستان است.

رئیس اداره اوقاف وامور خیریه دشتی وتنگستان به برنامه این اداره برای ایام محرم اشاره کرد و گفت: سه طرح بصریت عاشورایی با لبیک یا حسین، تجمع بزرگ رهروان زینبی با لبیک یا زینب ویژه بانوان و طرح همایش احلی من العسل از ششم محرم در 12 بقاع متبرکه و امامزاده دو شهرستان دشتی وتنگستان برگزار می شود.

وی افزود: دراین مراسم ویژه محرم شش نفر از روحانیان اعزامی ومحلی در اماکن متبرکه وامامزاده های دوشهرستان دشتی وتنگستان مجالس سخنرانی وتبین فلسفه وقیام امام حسین (ع) برگزارمی کنند.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار