اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

10 بقعه متبرکه همدان امروز میزبان تجمع بزرگ رهروان زینبی

10 بقعه متبرکه همدان امروز میزبان تجمع بزرگ رهروان زینبی

مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان از برگزاری تجمع رهروان زینبی در 10 بقعه متبرکه شاخص استان خبر داد.

 دوشنبه 4 آبان 1394   415  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، حجت الاسلام محمد کاروند اظهار داشت: با توجه به فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری حضرت سیدالشهدا و یاران باوفایش 10 بقعه همدان میزبان بانوان عاشورایی خواهد بود و این مراسم امروز ساعت 15:30 در بقعه متبرکه امامزاده عبدا... (ع) همدان برگزار می شود

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان همدان هدف از این تجمع را تجدید میثاق بانوان عاشورایی با حضرت زینب(س) و پیروی از راه و مسلک ایشان عنوان کرد و اظهار داشت: این مراسم سومین تجمع بزرگ رهروان زینبی در سال های اخیر در همدان است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم در آستان مقدس امامزاده عبدا...(ع) همدان، اظهار داشت: در این مراسم مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه بوعلی سینا سخنرانی و مداحان به مرثیه سرائی خاندان آل ا... خواهند پرداخت.

حجت الاسلام کاروند یادآورشد: در تجمع بزرگ رهروان زینبی در بقاع متبرکه همدان میثاق نامه ای برای تجدید بیعت دوباره بانوان عاشورایی با عقیله بنی هاشم حضرت زینب کبری(س) توسط بانوان شرکت کننده در مراسم به امضاء خواهد رسید.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان در پایان با اشاره به اینکه این تجمع در شهرستان رزن در 3 بقعه، در ملایر 2 بقعه و در سایر شهر های استان برگزار خواهد شد و  بانوان ولایی به تاسی از بانوی پیام آور کربلا، به اقامه سوگواری خواهند پرداخت.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار