اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

طاهری خبرداد : تشکیل جلسه کمیسیون فرهنگی در سازمان اوقاف و امور خیریه

طاهری خبرداد : تشکیل جلسه کمیسیون فرهنگی در سازمان اوقاف و امور خیریه

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به دستور کار هفته جاری کمیسیون فرهنگی گفت: برگزاری جلسات با سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای کمک به بحث قانونگذاری موثر است.

 یک شنبه 10 آبان 1394   540  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، سیدعلی طاهری ، سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به دستور کار این هفته کمیسیون فرهنگی گفت: برای روز یکشنبه (10 آبان) اعضای کمیسیون فرهنگی به محل سازمان اوقاف و امور خیریه می روند و با مسئولان این نهاد جلسه ای خواهند داشت.

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طبق برنامه کمیسیون که نظارت بر دستگاه ها و سازمان ها را در دستور کار خود دارد، گاهی مسئولان سازمان ها و نهادها به مجلس دعوت می شوند و گاهی نیز اعضای کمیسیون به بازدید از سازمان ها می روند.

وی افزود: از این رو جلسه ای که کمیسیون فرهنگی در محل سازمان اوقاف و با مسئولان آن خواهد داشت جهت اطلاع از آخرین عملکردها و فعالیت های اوقافی است.

طاهری ادامه داد: البته در این راستا انتظارات دستگاه ها از مجلس نیز مطرح می شود که اغلب پیرامون مباحث بودجه ای و اعتباراتی و کمک به قانونگذاری است.

وی عنوان کرد: در حال حاضر مجلس شورای اسلامی قانون مساجد را در دستور کار دارد و کمیسیون فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه را موظف به پیگیری مسائل مربوط به مساجد کرده است که البته شورای نگهبان نیز اشکالاتی را به آن وارد دانسته که برگزاری این جلسات به حل مسائل موجود کمک می کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی به دستورکار پایانی این کمیسیون در روز دوشنبه (11 آبان) اشاره و خاطرنشان کرد: ادامه بررسی طرح صیانت ازحریم عفاف و حجاب در کمیسیون مشترک نیز در برنامه این هفته کمیسیون است که امیدواریم با وجود بررسی بودجه 95 و برنامه توسعه ششم در مجلس نهم به پایان برسد.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر