اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

انتصاب مسئولان کمیته ‌های مختلف سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

انتصاب مسئولان کمیته ‌های مختلف سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان

مسئولان کمیته‌های برگزاری سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور از سوی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم معرفی شدند.

 یک شنبه 10 آبان 1394   717  0      

به گزارش ستاد خبری سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور، از سوی آیت الله احمد عابدی رییس ستاد جشنواره و رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم اعلام شد، علی‌اصغر شعاعی، معاون قرآن و عترت دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم به عنوان دبیر سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور انتخاب شد.

همچنین حمیدرضا ابراهیمی به عنوان مسئول کمیته پشتیبانی، حجت‌الاسلام عبدالرسول حسینی‌زاده مسئول کمیته حراست، روح‌الله شفیعی، مسئول کمیته اجرایی و هماهنگی و حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی به عنوان مسئول کمیته علمی این دوره از جشنواره معرفی شده‌اند.

سی‌امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان سراسر کشور با تصمیم‌گیری شورای هماهنگی فعالیت‌های قرآن و عترت دانشگاه‌های کشور، به میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار خواهد شد.

این جشنواره در بخش‌های شفاهی،‌ کتبی، پژوهشی، ادبی و فناوری برگزار می شود که رشته‌های بخش شفاهی شامل قرائت تحقیق و ترتیل، حفظ پنج جزء،‌ حفظ 10 جزء،‌ حفظ 20 جزء و حفظ کل قرآن کریم است. بخش کتبی نیز شامل رشته‌های ترجمه و مفردات قرآنی، مفاهیم قرآنی، دیدگاه و سیره معصومین(ع)، آشنایی با احادیث و ادعیه و احکام است.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر