اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

یک باغ با نیت تبلیغ قرآن در نهاوند وقف شد

یک باغ با نیت تبلیغ قرآن در نهاوند وقف شد

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت:یک باغ به مساحت 518 مترمربع و به ارزش 200 میلیون ریال در این شهرستان وقف ترویج قرآن شد.

 دوشنبه 11 آبان 1394   363  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، حجت‎الاسلام احمدرضا خزائی خاطرنشان کرد: یک باغ به مساحت 518 مترمربع از سوی واقف خیراندیش، سید "کریم موسوی" در شهرستان نهاوند وقف شد.

وی گفت: واقف خیراندیش این باغ را که بالغ بر 200 میلیون ریال ارزش دارد را با نیت تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن و کمک به ازدواج جوانان بی‌بضاعت در این شهرستان، وقف کرده است.

به گفته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند ، وقف بر اساس نیازهای روز جامعه، یکی از اولویت‌های مد نظر این اداره در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی وقف به منظور محرومیت‌زدایی در جامعه است.

وی بیشترین موقوفات امسال با 13 مورد وقف را مربوط به شهرستان نهاوند دانست و اظهار کرد: دو وقف دیگر در این شهرستان در حال انجام است که وقف‌نامه آن نیز نوشته شده است.

خزائی با اشاره به آثار وقف بر زندگی دنیوی و اخروی واقفان گفت: احداث خوابگاه، ازدواج جوانان، تحصیل و اشتغال جوانان نیاز امروز جامعه است که واقفان خیراندیش می‎توانند وقف‌های خود را در این زمینه انجام دهند

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر