اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

زندانیان

فراخوان

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

یک باغ با نیت تبلیغ قرآن در نهاوند وقف شد

یک باغ با نیت تبلیغ قرآن در نهاوند وقف شد

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان نهاوند گفت:یک باغ به مساحت 518 مترمربع و به ارزش 200 میلیون ریال در این شهرستان وقف ترویج قرآن شد.

 دوشنبه 11 آبان 1394   332  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه ، حجت‎الاسلام احمدرضا خزائی خاطرنشان کرد: یک باغ به مساحت 518 مترمربع از سوی واقف خیراندیش، سید "کریم موسوی" در شهرستان نهاوند وقف شد.

وی گفت: واقف خیراندیش این باغ را که بالغ بر 200 میلیون ریال ارزش دارد را با نیت تبلیغ و ترویج فرهنگ قرآن و کمک به ازدواج جوانان بی‌بضاعت در این شهرستان، وقف کرده است.

به گفته رئیس اداره اوقاف و امور خیریه نهاوند ، وقف بر اساس نیازهای روز جامعه، یکی از اولویت‌های مد نظر این اداره در راستای تبلیغ و ترویج فرهنگ غنی وقف به منظور محرومیت‌زدایی در جامعه است.

وی بیشترین موقوفات امسال با 13 مورد وقف را مربوط به شهرستان نهاوند دانست و اظهار کرد: دو وقف دیگر در این شهرستان در حال انجام است که وقف‌نامه آن نیز نوشته شده است.

خزائی با اشاره به آثار وقف بر زندگی دنیوی و اخروی واقفان گفت: احداث خوابگاه، ازدواج جوانان، تحصیل و اشتغال جوانان نیاز امروز جامعه است که واقفان خیراندیش می‎توانند وقف‌های خود را در این زمینه انجام دهند

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر