اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اهدای بیش از 8 میلیارد ریال نذور به زینبیه اعظم زنجان

اهدای بیش از 8 میلیارد ریال نذور به زینبیه اعظم زنجان

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان از اهدای 8 میلیارد و 440 میلیون ریال به زینبیه اعظم زنجان خبر داد.

 دوشنبه 11 آبان 1394   502  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان زنجان، احدیان، مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان اظهار کرد امسال نیز مطابق سنوات گذشته مراسم عزاداری یازدهم محرم در زنجان با حضور 950 نفر خادم افتخاری برگزار شد که در قالب اکیپ‌هایی نسبت به هدایت دسته، انتظامات، صوت، نذورات و ... اقدام کردند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 400 نفر نیز به صورت غیرمستقیم در این دسته عزاداری فعالیت کردند، افزود: امسال 95 اکیپ به صورت ثابت و سیار نذورات را جمع‌آوری کردند که از این تعداد، 25 اکیپ به صورت ثابت، 70 اکیپ به صورت سیار و چهار اکیپ سیار نسبت به جمع‌آوری نذورات خانم‌ها اقدام کردند.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان با بیان اینکه امکان پرداخت نذورات به زینبیه اعظم زنجان به صورت تلفنی نیز فراهم شده است، تصریح کرد: هر شخص با شماره‌گیری #10*7*733* و # 710 *733*می‌تواند نذورات خود را به زینبیه اعظم زنجان اهدا کند.

احدیان خاطرنشان کرد: شماره حساب 0201226846003 نزد بانک ملی به شناسه 574536 نیز برای واریز نذورات نقدی مردم اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: طی یکسال گذشته 8 میلیارد و 440 میلیون ریال نذورات نقدی در قالب واریز به حساب، واریز اینترنتی، نذورات تلفنی و ... به حساب زینبیه اعظم زنجان واریز شده است.

مدیر اجرایی زینبیه اعظم زنجان با بیان اینکه طی یکسال گذشته 2 هزار و 73 رأس احشام در قالب پول ذبح قربانی، گوسفند زنده و گوسفند قربانی به زینبیه اعظم زنجان اهدا شده است، اضافه کرد: از این تعداد، 14 رأس گاو، پنج قطعه خروس و بقیه نیز گوسفند بوده است.

احدیان با اشاره به اهدای طلاجات به این مسجد تصریح کرد: طی یکسال گذشته 716 گرم طلا به زینبیه اعظم زنجان اهدا شده است.

مراسم عزاداری یازدهم محرم هر سال با شکوه خاصی از مقابل زینبیه اعظم زنجان تا امامزاده سید ابراهیم (ع) با حضور مردم ولایت‌مدار استان زنجان برگزار می‌شود.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر