اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

600 نفر به مرحله استانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان راه یافتند

600 نفر به مرحله استانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم اصفهان راه یافتند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: مرحله شهرستانی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم برگزار و 600 نفر به مرحله استانی این دوره از مسابقات راه پیدا کردند.

 دوشنبه 11 آبان 1394   902  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، حجت الاسلام حسن امیری، معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اظهار داشت: مرحله شهرستانی سی و هشتمین دوره از مسابقات قرآن کریم در مهر ماه سال جاری در 25 شهرستان استان اصفهان برگزار شد.

وی در ادامه تصریح کرد: در این دوره از مسابقات قرآن کریم 26 هزار و 258 نفر از خواهران و برادران با یکدیگر به رقابت پرداختند.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه افزود: این دوره از مسابقات ویژه بزرگسالان برگزار شد و متسابقین در رشته های قرائت قرآن کریم، ترتیل خوانی قرآن کریم، حفظ 5 جزء قرآن کریم، حفظ 10 جزء قرآن کریم، حفظ 15 جزء قرآن کریم، حفظ 20 جزء قرآن کریم، حفظ کل قرآن کریم، اذان و دعاخوانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

امیری در ادامه خاطر نشان کرد: در سال گذشته در این مسابقات 8 هزار نفر شرکت کردند و امسال با تلاش هایی که صورت گرفته شد در این زمینه رشد چشم گیری را داشتیم.

وی ادامه داد: مسابقات استانی سی و هشتمین دوره از مسابقات قرآن کریم امسال در جوار حرم امامزاده سید الکریم(ع) دولت آباد و به میزبانی دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان برخوار و همچنین با همکاری دانشگاه علوم قرآنی برخوار در روزهای 27، 28 و 29 آبان ماه برگزار می گردد.

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه بیان کرد: افراد برگزیده و برتر استانی به مسابقات کشوری راه پیدا می کنند که در اردیبهشت ماه سال آینده در تهران برگزار می شود.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار