اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

برگزاری سی امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان با شرکت 1100 متسابق در قم / معرفی مسئولان کمیته های جشنواره

برگزاری سی امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان با شرکت 1100 متسابق در قم / معرفی مسئولان کمیته های جشنواره

سی امین جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان با شرکت 1100 متسابق به میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از 19 تا 21 آبان ماه در قم برگزار می شود.

 دوشنبه 11 آبان 1394   729  0      

به گزارش ستاد خبری سی امین دوره جشنواره ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور ، در این دوره از جشنواره که به میزبانی دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم برگزار خواهد شد .

براساس اعلام ستاد جشنواره، مسئولین کمیته های برگزاری نیز مشخص گردیدند که بر همین اساس حجت الاسلام دکتر علی قاسمی به عنوان مسئول کمیته علمی ، روح الله شفیعی مسئول کمیته اجرایی ، سید قوام قاسمیان به سمت دبیرخانه ، حجت الاسلام نقیب مسئول کمیته مدعوین ، علیرضا صالحی کارگروه حراست و نصرالله زندی به عنوان مسئول کمیته پشتیبانی منصوب شدند.

لازم به ذکر است، در سی امین دوره از جشنواه ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور که 19 الی 21 آبان ماه در قم برگزار می گردد ، بیش از ۱۱۰۰ نفر شرکت کننده به تفکیک ۱۲۰ نفر در بخش کتبی ، ۲۸۵ نفر در بخش شفاهی ، ۱۲۰ نفر در بخش پژوهشی ، ۸۰ نفر در بخش فناوری ، ۳۶۰ نفر در بخش هنری و ۱۶۰ نفر در بخش ادبی در دو قسمت خواهران و برادران حضور خواهند یافت.

بخش شفاهی جشنواره شامل رشته های حفظ کل ، حفظ ۲۰ جزء ، حفظ ۱۰ جزء ، حفظ ۵ جزء ، قرائت ترتیل ، قرائت تحقیق ، اذان و مداحی می باشد.

در بخش کتبی نیز دانشجویان در رشته های احکام ، آشنایی با سیره معصومین(ع) ، آشنایی با احادیث و ادعیه ، ترجمه و مفردات قرآنی ، آشنایی با مفاهیم قرآنی شرکت کرده اند.

بخش هنری شامل تذهیب ، طراحی پوستر ، پویا نمایی ، معرق و منبت ، فیلم کوتاه ، عکاسی ، نماهنگ ، نقاشی ، خوشنویسی و بخش ادبی نیز شامل نمایشنامه نویسی ، داستان نویسی ، فیلمنامه نویسی و شعر می باشد و رشته های مقاله نویسی ، تلخیص کتاب ، نقد و بررسی کتاب در بخش پژوهشی و همچنین رشته های تولید نرم افزار و وبلاگ نویسی در قسمت فناوری می باشند.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر