اخبار سازمان اوقاف

گروههای اخبار
گفت‌و‌گو
پیوندهای ویژه
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

ولایت و امامت

طرح سلامت

مهر تحصیلی

شمیم خدمت

مسابقات داخلی قرآن کریم

هم اندیشی ملی

حاج قاسم سلیمانی

محمد رسول الله

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه شکایات

مادر شهید منزل مسکونی 3 میلیارد ریالی را وقف حوزه علمیه کرد

مادر شهید منزل مسکونی 3 میلیارد ریالی را وقف حوزه علمیه کرد

مادر شهید حسن صمدزاده، منزل دو طبقه خود با مساحتی بالغ بر ۲۰۰ متر مربع و ارزشی معادل ۳ میلیارد ریال را برای انجام فعالیت های علمی و پژوهشی، وقف حوزه علمیه قائمیه فرخشهر کرد.

 یک شنبه 27 دی 1394   501  0      

به گزارش روابط عمومي سازمان اوقاف و امور خیریه به نقل از اداره كل اوقاف و امور خيريه استان چهارمحال و بختیاری، حجت الاسلام مرتضی عزیزی، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به تأثیروقف در جامعه، خاطرنشان کرد: وقف خیر بزرگی برای جامعه و صدقه ای جاری است که چندین هزار سال باقی خواهد ماند.

عزیزی افزود: کسانی که برای علم آموزی و عالم شدن به حوزه علمیه می آیند، از این وقفیات بهره مند می شوند و این باقیات صالحات است که برای همه می ماند.

وی ادامه داد: شهید حسن صمد زاده از شهدای فرهنگی استان است که به فعالیت های قرآنی علاقه مند بود و در زمان خود، متولی برگزاری کلاس های قرآنی مستمری بوده و پس از شهادت ایشان، مادر این شهید همچنان این کلاس قرآنی را در این منزل ادامه داده است.

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه ساختمان دو طبقه با مساحتی بالغ بر 200 متر مربع و ارزشی معادل 3 میلیارد ریال برای انجام فعالیت های علمی و پژوهشی حوزه علمیه قائمیه فرخشهر وقف گردیده است گفت: این ساختمان متعلق به مادر شهید حسن صمد زاده بوده است.

برچسب ها   خبر

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار