اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

معاون پارلمانی رئیس جمهور:مسابقات بین المللی، بانوان را درتربیت نسل صالح کمک می کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور:مسابقات بین المللی، بانوان را درتربیت نسل صالح کمک می کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه جای برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان در فعالیت های دینی مذهبی احساس می شد، گفت: در مسئله سبک زندگی و تربیت فرزندان صالح نیز این مسابقات می تواند بانوان ما را بیش از پیش یاری کند.

 سه شنبه 5 اردیبهشت 1396   551  0      

به گزارش ستاد خبری اولین مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان، حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور در خصوص بین المللی شدن مسابقات قرآن کریم بانوان گفت: در نظام جمهوری اسلامی بانوان در پیروزی انقلاب، دفاع مقدس و ادامه و توفیق نظام همیشه نقش آفرین بودند و در برنامه های سیاسی و مذهبی جایگاه ویژه ای داشته اند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات بین المللی قرآن کریم یکی از برنامه های مهم دینی در کشور است که جای خالی بانوان در آن احساس می شد، افزود: حضور خانم ها امسال امر بسیار مهم و مبارکی است و بانوان کشور ما مومن، متدین و متشرع هستند و در ترویج فرهنگ قرآنی می توانند نقش بسیار موثری داشته باشند.

معاون روحانی خاطرنشان کرد: همچنین، در مباحث سبک زندگی و تربیت فرزندان صالح نیز این مسابقات می تواند بانوان ما را بیش از پیش یاری کند و این امر بسیار مبارکی است و از کلیه کسانی که این فرصت را برای بانوان ایجاد کرده اند، تشکر می کنیم.

 گفتنی است، اولین مسابقات بین المللی قرآن کریم بانوان از سوم تا پنجم اردیبهشت با حضور نمایندگانی از 20 کشور جهان در مصلی امام خمینی(ره) برگزار شد و عصر امروز به کار خود پایان داد، برگزیدگان آن چهارشنبه، ششم اردیبهشت همزمان با اختتامیه سی و چهارمین مسابقات بین الملی قرآن کریم معرفی و تقدیر می شوند.

 

پایان پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر