اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

 56 عنوان محصول فرهنگی با موضوع غدیر تولید شد

56 عنوان محصول فرهنگی با موضوع غدیر تولید شد

معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف جهت آشنایی عموم جامعه در دهه ولایت اقدام به تولید بیش از ۵۶ عنوان محصول فرهنگی وهنری با موضوع غدیر کرده است.

 یک شنبه 12 شهریور 1396   648  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامورخیریه مدیر کل فرهنگی سازمان اوقاف با بیان این مطلب تصریح کرد : این محصولات شامل 13کتاب و کتابچه ، 7 نرم افزار اندروید، 9 کلیپ صوتی،4 کلیپ تصویری،11پوستر،2 بروشور و7 مجموعه نمایشگاهی است.
حجت الاسلام سیدمحمدکاظم موسوی_متقی در ادامه افزود: برای این ایام همچنین مسابقه_بزرگ ˈدر امتداد غدیرˈ و مسابقه_مجموعه_نمایشگاهی " غدیر داستان اعتقاد" طراحی شده که شامل هشت نکته پیرامون غدیر و وقف و همچنین پاسخ به شبهات غدیر در قالب یک کتابچه در شمارگان 50 هزار جلد چاپ ونرم افزار اندروید در سطح امامزاده ها توزیع شده است.
وی گفت: در پایان این کتابچه، 14 سوال از متن کتاب مطرح شده و افراد تا 20 آبان ماه فرصت دارند پاسخ سوالات را از طریق پیامک به سامانه پیامکی 30001966 ارسال کرده و در قرعه کشی شرکت کنند.
موسوی متقی ادامه داد: علاقه مندان می توانند جهت دریافت محصولات فرهنگی ویژه دهه کرامت به سایت www.mfso.ir و یا www.mfpo.ir مراجعه نمایند.
انتهای پیام/

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر