اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

موکب قمربنی هاشم (ع) کبودرآهنگ پذیرایی از زائران حسینی را آغاز کرد/میزبانی بیش از 1000 زائرحسینی

موکب قمربنی هاشم (ع) کبودرآهنگ پذیرایی از زائران حسینی را آغاز کرد/میزبانی بیش از 1000 زائرحسینی

رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودرآهنگ گفت: اداره اوقاف شهرستان کبودرآهنگ با همکاری مردم شریف روستای روعان در محل مسجد امام خمینی(ره) این روستا، اقدام به برپایی موکب قمر بنی هاشم(ع) جهت پذیرایی از زائران حسینی کرده است.

 شنبه 13 آبان 1396   435  0      

 به گزارش ستاد خبری اربعین سازمان اوقاف احمد زارعی؛ رئیس اوقاف و امور خیریه شهرستان کبودر آهنگ اظهار کرد: پیاده‌روی اربعین نماد عشق و قدرت شیعیان جهان است و حماسه راهپیمایی اربعین حسینی افتخاری بزرگ است که در صفحات تاریخ ماندگار شده است.

وی افزود: اداره اوقاف شهرستان کبودرآهنگ با همکاری مردم شریف روستای روعان در محل مسجد امام خمینی (ره) این روستا، اقدام به برپایی موکب قمربنی هاشم (ع) جهت پذیرایی از زائرین حسینی کرده است.

زارعی با بیان اینکه این موکب از هشتم آبان ماه در محل خود مستقر و تا دو روز پس از اربعین حسینی نیز فعال خواهد بود، تصریح کرد: موکب قمربنی هاشم (ع) آمادگی اسکان و پذیرایی روزانه هزار زائر را دارد.

زارعی یادآور شد: اعتبارات لازم جهت برپایی این موکب از کمک‌های مردمی و موقوفات این شهرستان تأمین شده است؛ گفتنی است علاوه بر مسجد امام خمینی (ره) مسجد دیگری نیز جهت اسکان زائرین حرم اباعبدالله‌الحسین (ع) پیش‌بینی شده است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار