اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

اسکان روزانه بیش از 1500 زائر در موکب سیدالشهداء (ع) قزوین در نجف اشرف

اسکان روزانه بیش از 1500 زائر در موکب سیدالشهداء (ع) قزوین در نجف اشرف

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین با بیان اینکه در موکب سیدالشهداء (ع) اوقاف قزوین روزانه و شبانه بیش از یک هزار و 500 نفر اسکان داده می‌شوند، گفت: بیش از 60 خادم در این موکب به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

 دوشنبه 15 آبان 1396   481  0      

به گزارش ستاد خبری اربعین سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام غلامرضا عادل؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین اظهار کرد: موکب حضرت سیدالشهداء (ع) استان قزوین با همکاری اداره‌کل اوقاف و امور خیریه استان، ستاد مردمی اربعین و ستاد عتبات عالیات استان در نجف اشرف برپا شده که بیش از 60 خادم به زائران خدمت‌رسانی می‌کنند.

وی افزود: در این موکب روزانه و شبانه بیش از یک هزار و 500 نفر اسکان داده شده و همچنین روزانه 6 هزار قرص نان پخت می‌شود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قزوین گفت: روزانه 6 هزار وعده غذای گرم در وعده‌های صبحانه، نهار و شام و همچنین میوه به‌صورت میان وعده بین زائران اباعبدالله‌الحسین (ع) در موکب حضرت سیدالشهداء قزوین توزیع می‌شود.

عادل یادآور شد: در موکب حضرت سیدالشهداء استان قزوین در نجف اشرف برنامه‌های فرهنگی برای زائران در نظر گرفته شده که از جمله آنها استقرار مُبلغان برای پاسخگویی به مسائل شرعی و سوالات زائران است.

وی با بیان اینکه اربعین حسینی میعادگاه عاشقان اهل‌بیت (ع) است، تصریح کرد: اربعین استمرار و امتداد عاشورای حسینی و کربلا محل اجتماع عظیم شیعیان و میعادگاه بزرگ آزادگان جهان است.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر