اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

تمامی خروجی‌های استان فارس به سمت مرزها دارای موکب هستند

تمامی خروجی‌های استان فارس به سمت مرزها دارای موکب هستند

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس از استقرار موکب در تمامی مسیرهای خروجی استان فارس به سمت مرزها خبر داد.

 سه شنبه 16 آبان 1396   402  0      

به گزارش ستاد خبری اربعین سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام حسینی؛ معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس درباره خدمت‌رسانی سازمان اوقاف به زائران اربهین حسینی اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور هر استان را مکلف و موظف کرده که برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی در یک نقطه مستقر شده و در مرز ایران و عراق فعالیت کنند.

وی درباره موکب برپا شده اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس در منطقه مرزی شلمچه گفت: این موکب از ششم آبان ماه به مدت 16 روز به زائران و عزادارن حضرت سیدالشهداء (ع) خدمات رفاهی از قبیل اطعام و پذیرایی، چای و شیرگرم، محل اسکان و استراحت ارائه می‌کند.  

معاون فرهنگی و اجتماعی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه فارس گفت: تمامی مسیرهای خروجی استان فارس به سمت مرزها دارای موکب هستند که می‌توان به موکب امامزاده حسن (ع) در شهر کوپن، موکب مسجد صاحب الزمان (عج) در شهرستان ممسنی، موکب امامزاده اسماعیل (ع) در فسا، موکب مسجد بین راهی فاطمه الزهرا (س) در نی ریز و موکب امامزاده حسین (ع) در کازرون اشاره کرد که میزبان زائران حسینی در ایام اربعین خواهد بود.

حسینی خاطرنشان کرد: از زمان برپایی موکب در منطقه مرزی شلمچه روزانه 500 پُرس غذا در وعده ظهر و شب به‌صورت جداگانه طبخ و به زائران ارائه شده است که پیش‌بینی می شود با رسیدن به روزهای پایانی و افزایش جمعیت این تعداد به 3 هزار پُرس غذا برسد.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر