اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

توزیع روزانه 1500 پُرس غذای گرم توسط اوقاف در ایلام

توزیع روزانه 1500 پُرس غذای گرم توسط اوقاف در ایلام

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با بیان اینکه ظرفیت اسکان در مساجد استان ایلام برای زائران در حال بازگشت فراهم است، گفت: روزانه 1500 پُرس غذای گرم بین زائران اربعین در مسجد مقدس صاحب الزمان (عج) شهر ایلام توزیع می‌شود.

 سه شنبه 16 آبان 1396   437  0      

به گزارش ستاد خبری اربعین سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام حسن شهیدی؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام درباره خدمت‌رسانی این اداره‌کل به زائران اربعین حسینی اظهار کرد: در مساجد استان علاوه بر اسکان، زمینه پذیرایی در سه وعده نیز فراهم شده است بطوریکه روزانه 1500 پُرس غذای گرم بین زائران اربعین در مسجد مقدس صاحب الزمان (عج) شهر ایلام توزیع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهرستان ایلام در مسیر تردد زائران اربعین حسینی قرار دارد، تصریح کرد: این اداره‌کل با برپایی موکب در شهرستان مهران و میدان ارغوان شهر ایلام، با استفاده از تمامی ظرفیت در حال ارائه خدمت و پذیرایی از زائران حضرت اباعبدالله الحسین (ع) است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان ایلام افزود: این موکب‌ها تا زمان بازگشت زائران اربعین، به‌صورت شبانه روزی در حال خدمت‌رسانی خواهند بود.

شهیدی با اعلام اسکان بیش از 2 هزار زائر اربعین در روزهای اخیر در مسجد مقدس صاحب الزمان (عج) شهر ایلام گفت: ظرفیت اسکان در مساجد استان ایلام برای زائران در حال بازگشت نیز فراهم است.

وی یادآور شد: جهت رفاه حال زائران این مساجد با وسایل گرمایشی، پتو و دیگر امکانات تجهیز شده‌اند.

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر