اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

خانواده ها می توانند با ترویج فرهنگ وقف مشکلات جامعه را حل کنند / لزوم  ترویج سبک زندگی اسلامی مبتنی بر وقف

خانواده ها می توانند با ترویج فرهنگ وقف مشکلات جامعه را حل کنند / لزوم ترویج سبک زندگی اسلامی مبتنی بر وقف

مشاورامور بانوان سازمان اوقاف و امور خیریه درنشست تخصصی وقف ،خانواده وسبک زندگی اسلامی گفت: خانواده مروج فرهنگ وقف می تواند حلال وبر طرف کننده مشکلات جامعه باشد.

 دوشنبه 29 آبان 1396   373  0      

به گزارش ستاد خبری دهه وقف ، معصومه فرزانه مشاور امور بانوان در سازمان اوقاف و امور خیریه پیش از ظهر امروز در نشست تخصصی وقف، خانواده و سبک زندگی اسلامی که در دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: بعد از انقلاب اسلامی خانواده‌های طراز انقلاب اسلامی با دوری از رفاه زدگی و ترویج فرهنگ وقف اموال صحنه های زیبایی از ایثار را به تصویر کشیدند.
وی افزود: همانگونه که رهبر معظم انقلاب در سیاست های ابلاغی خانواده را سنگ بنای رشد جامعه اسلامی معرفی فرمودند، خانواده مروج فرهنگ وقف می تواند رافع مشکلات جامعه باشد.
فرزانه بیان داشت: در این مقطع حساس انقلاب که دشمنان با جنگ نرم جوانان و خانواده را مورد هجمه قرار دادند از همه دلسوزان تقاضای ترویج سبک زندگی اسلامی مبتنی بر فرهنگ وقف را داریم.
مشاور امور بانوان در سازمان اوقاف اظهار داشت: خانواده‌های همه ما می‌تواند با ساده زیستی و دوری از تجمل گرایی به وقف های نوین کمک کند که گام های موثر و هدفمندی را در مقابل چالش های روبروی خانواده گام برداریم.
مشاور امور بانوان در سازمان اوقاف بیان داشت: تقدم خویشاوندان بر حل مشکلات مالی، ساخت و ساز و توسعه مساجد خانواده محور، ارائه خدمات مشاوره مرکزی در مساجد، توجه به ظرفیت اموزش پذیری نسل آینده از طریق توانمندسازی آنها، ارائه خدمات روانشاختی در مراحل تشکیل خانواده برای رسیدن به سبک زندگی اسلامی، اختصاص موقفاتی برای پژوهش در زمینه خانواده و آسیب‌های اجتماعی آن از جمله برخی نیازهای توسعه وقف های خاص است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر