اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

نمایشگاه دستاوردهای سازمان اوقاف در مجلس گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهای سازمان اوقاف در مجلس گشایش یافت

نمایشگاه دستاوردهاو عملکرد سازمان اوقاف وامور خیریه با حضور نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز گشایش یافت.

 دوشنبه 29 آبان 1396   428  0      

به گزارش ستاد خبری دهه وقف نمایشگاه دستاوردهای سازمان اوقاف با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی نماینده ولی فقیه ورئیس سازمان اوقاف و جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی صبح امروز دوشنبه29 آبان ماه در محل نمایشگاه های دائمی مجلس افتتاح شد.
مسئول اجرایی این نمایشگاه اظهار کرد: این نمایشگاه از امروز دوشنبه 29 آبان ماه تا هشتم آذر ماه به مناسبت دهه وقف در محل نمایشگاه‌های مجلس شورای اسلامی بر پا خواهد بود.
مهدی شیری تصریح کرد: این نمایشگاه با هدف ارایه گزارش عملکرد هشت ساله سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار می شود.
بر اساس این گزارش در این نمایشگاه 9 تابلو آمار گزارش عملکرد سازمان اوقاف در قالب اینفوگرافی و 16 تابلوی گزارش عملکرد در این نمایشگاه در معرض دید بینندگان قرار گرفته است.
همچنین 46 تابلو از پروژه‌های عمرانی امامزادگان در این نمایشگاه وجود دارد، و هر یک از این تابلوها سه بخش قبل از عملیات عمرانی، در حین عملیات عمرانی و بعد از عملیات عمرانی امامزاده مورد نظر را به تصویر کشیده است.
بر اساس این گزارش همچنین 25 تابلو از پروژه‌های سرمایه‌گذاری اقتصادی موقوفات و 20 تابلو از معاونت فرهنگی سازمان اوقاف در موضوعات فرهنگی و وقفی در این نمایشگاه به نمایش درآمده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر