اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

اسامی  54برگزیده جایزه ملی وقف/ اجرای نیت واقف نیک اندیش حسینعلی البرز

اسامی 54برگزیده جایزه ملی وقف/ اجرای نیت واقف نیک اندیش حسینعلی البرز

همزمان با ششمین روز از دهه بزرگداشت وقف که به نام روز وقف علم وفناوری نامگذاری شده است با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف ودکتر زاهدی رئیس کمیسیون آموزش عالی مجلس از 54 نخبه برتر کشور در بخش های مختلف تجلیل شد .

 سه شنبه 30 آبان 1396   551  0      

به گزارش ستاد خبری دهه وقف اسامی برگزیدگان پنجاه و پنجمین دوره جایزه ملی بنیاد فرهنگی البرز که پیش از ظهر امروز در تالار سوره مهر تجلیل شدند به این شرح است :
- دانشمندان برگزیده کشور
1-  دکتر محمد دور علی در رشته مهندسی مکانیک
2- دکتر ناصر سیم فروش در رشته اورلوژی
3- دکتر محمد جعفر یاحقی در رشته ادبیات فارسی
4- دکتر نسرین معظمی در رشته میکروب شناسی
- مخترعان برگزیده
1- سامان فتاح پور کارشناس ارشد در رشته کامپیوتر
2- دکتر سعید حسنی در رشته مهندسی مواد
3- دکتر دامون نوری حصار  کارشناس  رشته کامپیوتر
- نخبگان برگزیده
1-  دانشجوی دکترا  داود نصیری در رشته علوم تشریحی
2- دانشجوی دکترا  محمد مهدی پرویزی در رشته طب سنتی
3- دانشجوی دکترا  میلاد اعظمی در رشته پزشکی
4- دانشجوی دکترا  عباس بلوچی در رشته پرستاری
5- دانشجوی دکترا  حسین عظیمیان در رشته فیزیک پزشکی
6- دانشجوی دکترا  سجاد انصاری فرد در رشته دندانپزشکی
7- دانشجوی دکترا  بهروز عزت پور در رشته  میکروبیولوژی
- دانشجویان برگزیده
1- مهدی رعد آبادی کارشناسی ارشد  در رشته  اقتصاد سلامت 
2- دانشجوی دکترا  گلاله اصغری در رشته تغذیه
3- دانشجوی دکترا  سرا هرسینی در رشته پزشکی هسته ای
4- دانشجوی دکترا  عالیه سرگزی  در رشته پزشکی
5- دانشجوی دکترا  پگاه بهمنی در رشته بهداشت محیط
6- دانشجوی دکترا  آمنه سقازاده در رشته پزشکی
7- دانشجوی دکترا  اعظم حسین زاده در رشته فارماکولوژی
8- دانشجوی دکترا  محبوبه منتظری پائین کولایی در رشته انگل شناسی
9- دانشجوی دکترا  علی الماسی در رشته گیاه پزشکی حشره
10- دانشجوی دکترا  علیرضا کوچک زائی در رشته مرمت آثار تاریخی
11- دانشجوی دکترا  محمد بی طرفان ر رشته علوم تاریخی
12- دانشجوی دکترا  مهرداد نوری کوپائی در رشته مهندسی صنایع
13- دانشجوی دکترا  مظاهر احمدی در رشته شیمی
14- دانشجوی دکترا  امیر محمد گلابی  در رشته مدیریت کار آفرینی
15- دانشجوی دکترا  بهزاد لک  در رشته فناوری اطلاعات
16- دانشجوی دکترا  علیرضا احمدیان در رشته مشاوره
17- دانشجوی دکترا  میلاد روحی لنگ رودی در رشته علوم و صنایع غذایی
18- دانشجوی دکترا  رضا حق بحش در رشته مهندسی شیمی
19- دانشجوی دکترا  محمود رضا سعدی خانی در رشته گیاه پزشکی حشره
20- دانشجوی دکترا  یاشار هاشمی در رشته مهندسی برق
21- دانشجوی دکترا  محمود مرادی لات محله در رشته  فیزیک
22- دانشجوی دکترا  زینب حزباوی در رشته  علوم مراتع
23- دانشجوی دکترا  فرزانه محمدپور در رشته شیمی
- طلاب علوم دینی  برگزیده برادران
1- حجت الاسلام مهدی قنبریان ده کردی
2- حجت الاسلام محمد حسین زاده
3- حجت الاسلام میثم جواهری لعل
4- حجت الاسلام سید علیرضا مددی موسوی
5- حجت الاسلام  رضا نقوی
6- حجت الاسلام وحید محمدی ساخسلو
7- حجت الاسلام رضا پور محمدی
- طلاب علوم دینی  برگزیده  خواهران
1- سیده زینب حسینی
2- نرگس غفوری ورزنه
3- زینب دهقان آبشوری

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر