اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

60 سکه بهار آزادی توسط 3 دانشمند برگزیده جایزه ملی وقف به زلزله‌زدگان غرب کشور اهدا شد

60 سکه بهار آزادی توسط 3 دانشمند برگزیده جایزه ملی وقف به زلزله‌زدگان غرب کشور اهدا شد

سه دانشمند منتخب در همایش ملی جایزه وقف ( جایزه موقوفه بنیاد البرز ) هدایای دریافتی خود را شامل 60 سکه بهار آزادی به زلزله‌زدگان غرب کشور اهداء کردند.

 سه شنبه 30 آبان 1396   502  0      

به گزارش ستاد خبری دهه وقف همایش اعطای جایزه ملی وقف پیش از ظهر  امروز سه شنبه  در تالار مهر سوره حوزه هنری در حالی برگزار شد که سه دانشمند منتخب در این همایش هدیه خود را با قدردانی از مرحوم البرز واقف خیر اندیش ، به زلزله‌زدگان غرب کشور اهداء کردند.
بر اساس  این گزارش در قسمت اهدای جایزه و تقدیر از 54 نخبه علمی کشور ابتدا در بخش نخست از چهار دانشمند برتر تقدیر بعمل آمد؛ زمانیکه دکتر محمد دورعلی به‌عنوان دانشمند برتر برگزیده جایزه ملی وقف لوح سپاس ؛تندیس و هدیه خود را  شامل  20 سکه بهار آزادی دریافت کرد، پشت تریبون حاضر شد و گفت :هدیه خود را برای ساخت مدرسه در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه به مردم  عزیز این منطقه تقدیم می‌کنم.
تقدیر بعدی از پروفسور ناصر سیم‌فروش بود  که این دانشمند  کشورمان هم هدیه خود را  به زلزله‌زدگان کرمانشاه  ومردم داغدار این منطقه اهداء کرد.
دکتر محمدجعفر یاحقی هم سومین  دانشمند تقدیر شده این جایزه ملی  بود که هدیه خود را به دو دانشجوی زلزله‌زده غرب کشور برای ادامه تحصیل اهداء کرد.
گفتنی است در همایش اعطای جایزه ملی البرز از 54 نخبه علمی کشور براساس نیت واقف خیر اندیش مرحوم حسینعلی البرز  تجلیل شد .هم اکنون بنیاد فرهنگی البرز وابسته به سازمان اوقاف مدیریت موقوفات مرحوم البرز را برعهده دارد .

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر