اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

جدیدترین شماره وقف، میراث جاویدان برپیشخوان مطبوعات

جدیدترین شماره وقف، میراث جاویدان برپیشخوان مطبوعات

جدیدترین شماره فصلنامه وقف میراث جاویدان(97 و98) به همت مرکز پژوهش وقف سازمان اوقاف و امور خیریه و در آستانه سال جدید منتشر شد.

 یک شنبه 27 اسفند 1396   1304  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه تازه ترین شماره فصلنامه فرهنگی، تحقیقی، اجتماعی و تاریخی وقف میراث جاویدان که به همت مرکز پژوهش وقف سازمان اوقاف و امور خیریه به زیور طبع آراسته شده در سه بخش نگاه نو، فقه و حقوق و فرهنگ و تمدن مطالب متنوعی را پیرامون ابعاد علمی، اجتماعی، فرهنگی و آثار و خدمات فرهنگ وقف منتشر و به اصحاب قلم و اندیشه تقدیم کرده است.
بیانات مقام معظم رهبری در دیدار مدیران سازمان اوقاف، گفت و گو بارئیس مرکز پژوهش وقف، استفتائات باب وقف، واکاوی فقهی حقوقی وقف سلاطین، بررسی ماهیت تولیت و انواع آن، راهکار های تعیین سهم موقوفه در کمک های دولتی، بررسی امکان تحقق قبض با ثبت سند رسمی، نقش وقف در ابعاد تمدن نوین اسلامی از جمله مطالب این شماره میراث جاویدان است.
همچنین در بخش پایانی این فصلنامه با اصطلاح نامه وقف، سیره واقفان بزرگ و وقف نامه مدرسه امامیه شیرازآشنا می شویم.
معرفی کتاب فهرست نسخه های خطی کتابخانه و مرکز اسناد آستان حضرت هلال بن علی(ع) مطلب پایانی این فصلنامه است. میراث جاوید ان با مدیر مسئولی علی محمدی، سردبیری محمدفراهانی و هیات تحریریه ای متشکل از استادان و صاحب نظران حوزه و دانشگاه منتشر می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

پربازدیدترین اخبار