اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

بازدید نوروزی 50 هزار گردشگر از مساجد استان فارس / مسجد نصیرالملک در صدر بازدیدها

بازدید نوروزی 50 هزار گردشگر از مساجد استان فارس / مسجد نصیرالملک در صدر بازدیدها

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس از بازدید 50 هزار نفر از مساجد تاریخی استان فارس خبر داد و، گفت: مسجد نصیرالملک ملقب به مسجد صورتی با پذیرش 24 هزار گردشگر بیش‌ترین تعداد بازدیدکننده را داشته است.

 دوشنبه 6 فروردین 1397   2640  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی؛ مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس با بیان اینکه از ابتدای تعطیلات نوروز تا 4 فروردین‌ماه 50 هزار نفر از مساجد تاریخی استان فارس بازدید کرده‌اند، اظهار کرد: مسجد نصیرالملک ملقب به مسجد صورتی با پذیرش 24 هزار گردشگر بیش‌ترین تعداد بازدیدکننده را داشته است.
وی با بیان اینکه بعد از مسجد نصیرالملک، مسجد وکیل با 15 هزار گردشگر، مسجد عتیق و مسجد مشیر مورد استقبال گردشگران قرار گرفته‌اند، تصریح کرد: 700 نفر از بازدیدکنندگان مسجد نصیرالملک گردشگران خارجی و مابقی گردشگران ایرانی بوده‌اند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس افزود: از آنجا که در سال‌های اخیر مسجد نصیرالملک مورد توجه ویژه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است در ایام نوروز امسال 14 راهنمای گردشگری در این مسجد مستقر شده‌اند و به‌صورت رایگان به معرفی این مسجد تاریخی می‌پردازند.
وی خاطرنشان کرد: در شهر شیراز 10 مسجد تاریخی وجود دارد که مسجد نصیرالملک، مسجد وکیل، مسجد عتیق و مسجد مشیر بیشتر شناخته شده‌اند و مابقی یا در دست مرمت است یا به دلیل قرار گرفتن در کوچه پس کوچه‌های قدیمی شیراز کمتر مورد توجه گردشگران هستند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر