اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

1000 متر زمین کشاورزی در کوهبنان وقف ترویج فرهنگ  اسلامی شد / ثبت 8 وقف جدید درسال پیش

1000 متر زمین کشاورزی در کوهبنان وقف ترویج فرهنگ اسلامی شد / ثبت 8 وقف جدید درسال پیش

سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان از وقف ملکی با نیت ترویج اسلام ناب محمدی همزمان با برنامه‌های نوروزی طرح آرامش بهاری در امامزادگان این شهرستان خبر داد.

 دوشنبه 6 فروردین 1397   2414  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه عباس جعفری؛ سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان درباره نخستین وقف سال 97 در کوهبنان اظهار کرد: همزمان با برنامه‌های نوروزی طرح آرامش بهاری در امامزادگان این شهرستان، بانوی ارجمند عشرت اکبری ، ملک کشاورزی در روستای افزاد این شهرستان را وقف کرد.
وی افزود: این ملک شامل آب و زمین کشاورزی به مساحت یک هزار متر مربع می باشد که با نیت اشاعه فرهنگ اسلام ناب محمدی وقف شده است.
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان کوهبنان گفت: واقف تولیت ملک را به اداره اوقاف شهرستان واگذار کرده تا در جهت اشاعه این فرهنگ غنی شیعه استفاده شود.
جعفری با اشاره به موقوفات ثبت شده در سال گذشته این شهرستان یادآور شد: در سال 96 در مجموع 8 موقوفه جدید در کوهبنان محقق شد که وقف ملک مسکونی جهت ترویج و آموزش قرآن کریم و همچنین وقف منزل مسکونی جهت ترویج اسلام ناب محمدی از مهمترین موقوفات ثبت شده شهرستان بوده است.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر