اخبار سازمان اوقاف

پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

میز خدمت الکترونیکی

مدرسه خیر ماندگار

شماره کارت به منظور واریز کمک های نقدی

شماره حساب کمک مهر تحصیلی

فرهنگنامه فقهی و حقوقی وقف

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

سامانه شکایات

ثبت شش میلیون بازدید نوروزی از اماکن متبرکه وامامزادگان کشور/ اسکان بیش از 300 هزارمسافر در زائر سراها

ثبت شش میلیون بازدید نوروزی از اماکن متبرکه وامامزادگان کشور/ اسکان بیش از 300 هزارمسافر در زائر سراها

معاون سازمان اوقاف و امورخیریه از ثبت بیش از 6 میلیون نفر بار بازدید وزیارت نوروزی از امامزادگان واماکن متبرکه کشور خبر دادو گفت: همزمان با اجرای طرح نوروزی آرامش بهاری بیش از 6 میلیون نفر بار مسافر و گردشگر از ابتدای تعطیلات سال نو از امامزادگان و اماکن متبرکه کشور بازدید کرده اند.

 دوشنبه 6 فروردین 1397   2618  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف وامور خیریه ،  حجت الاسلام والمسلمین احمد شرفخانی معاون فرهنگی واجتماعی  سازمان  اوقاف و امور خیریه با تبریک عید نوروز وایام مبارک  ماه رجب  از اجرای طرح آرامش بهاری ویژه ایام نوروز در جوار اماکن متبرکه کشور خبر دادو گفت: این طرح ملی  با آماده سازی 2700 امامزاده از 27 اسفند ماه در بقاع متبرکه کشور ، میزبان زائران و گردشگران ومسافران نوروزی است.
وی با ارائه گزارشی در  خصوص اجرای برنامه‌های نوروزی اوقاف در جوار اماکن متبرکه اظهارداشت: سازمان  اوقاف و امور خیریه با اجرای ویژه برنامه ملی طرح آرامش بهاری یکی از دستگاه‌های فرهنگی فعال در ایام نوروز است که ظرفیت لازم  را برای استقبال از مسافران نوروزی وارائه خدمات گوناگون فرهنگی ،اجتماعی و اقامتی  فراهم کرده است.
شرفخانی  افزود: امسال در طرح نوروزی آرامش بهاری  همچنین بیش از 3500 نفر مبلغ و بومی وغیر بومی  به آستان امامزادگان شاخص اعزام و در حال فعالیت تبلیغی ومشاوره ای در حوزه های مختلف هستند.
وی گفت: اجرای ویژه برنامه تحویل سال نو ، برپایی سفره‌های هفت‌سین، پخش پیام  نوروزی مقام معظم رهبری در بقاع متبرکه ، برپایی خیمه‌های معرفت شامل غرفه‌های کودک و نوجوان، حجاب و عفاف، مشاوره و پاسخگویی به مسائل شرعی  وخانوادگی وبرپایی نمایشگاههای فرهنگی  از جمله برنامه‌های فرهنگی طرح آرامش بهاری است .
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف با بیان اینکه هدف از اجرای طرح آرامش بهاری تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی و گردشگری است تصریح کرد:بر اساس آخرین آمار ارائه شده در سامانه جامع مدیریت اطلاعات موقوفات و بقاع متبرکه کشور از ابتدای ایام تعطیلات نوروز امسال بیش از  شش میلیون نفر بارزائر و گردشگر به زیارت امامزادگان و اماکن متبرکه مشرف شدندکه از این تعداد بیش از  300 هزار نفرهم تا سوم فروردین ماه از خدمات اسکان ارائه شده در بقاع متبرکه بهره‌مند شده اند.
معاون سازمان  اوقاف گفت: در طرح نوروزی آرامش بهاری در مجموع بیش از  30 هزارنفر از همکاران اداری ،هیات امناء،متولیان ،خدام افتخاری، مدیران مراکز فرهنگی و مبلغان عزیز  طی این ایام خدمت رسانی لازم را به زائران و گردشگران ارائه می‌دهند.
روابط عمومی سازمان اوقاف
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر