اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

آزادی زندانیان نیازمند

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

قاری اعزامی  از چاد: سفرم به ایران موجب آشکار شدن دروغ های وهابیت شد

قاری اعزامی از چاد: سفرم به ایران موجب آشکار شدن دروغ های وهابیت شد

قاری اعزامی از جمهوری عربی چاد برگزاری سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم را قابل مقایسه با سایر مسابقات مشابه بین المللی در جهان ندانست و اظهار داشت: برگزاری چنین مسابقاتی هرگز قابل قیاس با دیگر مسابقات بین المللی قرآن کریم در جهان نیست.

 چهارشنبه 5 اردیبهشت 1397   921  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، محمدبن محمد حامدمتسابق اعزامی از جمهوری عربی چاد در قاره آفریقا که 31 سال سن و روشندل است ادامه داد: ایران تنها کشوری است که به مسابقات قرآنی روشندلان توجه ویژه ای داشته است و این موضوع در مسابقات بین المللی قرآن کریم بی سابقه است و دلالت بر نیت خیر جمهوری اسلامی است.
قاری اعزامی از جمهوری چاد با تقدیر و تشکر از مسئولان برگزاری مسابقات بین المللی قرآن خاطرنشان کرد: من از همه ملت ایران به خاطر برگزاری چنین مسابقه بزرگ قرآنی در جهان اسلام تقدیر و تشکر می کنم و از خدای عزوجل می خواهم ایران را از دشمنان و بلایا محفوظ و در پناه خود نگه دارد.
محمدبن محمد حامددر خصوص آشنایی خود با ایران یادآورشد: من تا پیش از سفر به ایران فقط نام این کشور را از رادیو کشورم بارها شنیده بودم ولی اطلاعات چندانی از کشور و ملت ایران نداشتم اما وقتی وارد خاک آن شدم بسیاری از دروغ های دشمنان اسلام را بر ضد جمهوری اسلامی ایران را مشاهده کردم.
وی ادامه داد: متاسفانه از بسیاری از خبرگزاری ها از ایران به عنوان یک کشور بر هم زننده صلح در جهان نام برده می شود و این موضوع بارها و بارها در هر روز تکرار می شود اما خداوند دروغ های دشمنان جمهوری اسلامی را برملا خواهد کرد.
قاری اعزامی از جمهوری عربی چاد تاکید کرد: مسلماً آن خیر و خوبی مملکت ایران را نمی خواهند و فقط به نقطه ضعف های آن توجه می کنند اما ملت ایران بداند ملتی است که بزرگترین مسابقه بین المللی قرآن کریم را در جهان برگزار کرده است.
قاری جوان آفریقایی حضور متسابقین از قاره های مختلف جهان با ویژگی های منحصر به فرد را مهم ترین خصیصه سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم عنوان کرد.
این قاری قرآن با بیان اینکه واقعاً مردم ایران مردمی میهمان نواز و خون گرم هستند اظهار داشت: پیام من به ملت ایران این است که پشت سر رهبرشان قرار بگیرند و ان شاء الله خداوند کشور شما و ما را از همه دشمنان محفوظ نگه دارد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر