اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر انقلاب در دوره تخصصی تربیت مربی حفظ قرآن

جامه عمل پوشاندن به منویات رهبر انقلاب در دوره تخصصی تربیت مربی حفظ قرآن

خانم سمیرا سالار حافظ قرآن کریم با بیان اینکه دوره تخصصی تربیت مربی حفظ قرآن کریم در قم بسیار خوب برگزار شد، گفت: برگزاری این دوره باعث شد نقص‌های خودمان را برطرف و انگیزه بالایی برای حفظ پیدا کنیم.

 سه شنبه 27 شهریور 1397   1901  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه، خانم سمیرا سالار از حافظان ۵ جزء قرآن کریم در گفت‌وگویی پس از اتمام دوره تخصصی تربیت مربی حفظ در قم از برگزاری بسیار مناسب این دوره و تاثیرات آن گفت.
این حافظ قرآن کریم گفت: دوره به لحاظ آموزشی بسیار با کیفیت بود و اساتید بسیار توانمند و متخصص در برگزاری کلاس ها بودند.
وی با اشاره به اینکه این دوره‎ها برای ما که می‌خواهیم مربی حفظ باشیم بسیار موثر بوده است، خاطر نشان کرد: برگزاری این دوره باعث شد نقص‌های خودمان را برطرف و انگیزه بالایی برای حفظ پیدا کنیم؛ از نکات خوب این دوره علاوه بر حفظ، تجوید، صوت و لحن بود که بر آن تاکید شد.
خانم سالار افزود: فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص تربیت ۱۰میلیون حافظ و قاری را اینجا عمیقا حس کردم.
وی یادآور شد: قبلا می‌دانستم که حافظ قرآن نزد خدای متعال چه مقام والایی دارد؛ قبلا شنیده بودم که مقام معظم رهبری از تربیت ۱۰ میلیون حافظ و قاری سخن گفته بود؛ ولی اینجا اساتید با شناختی که از حافظ قرآن به ما دادند و تاکیدی که بر این فرمان مقام معظم رهبری داشتند، عمیقا درک کردم که یک حافظ چقدر نزد خداوند متعال جایگاه دارد.
این حافظ قرآن کریم با اشاره به اینکه اینجا فهمیدم تنها چیزی که نجات‌دهنده بشر است نزدیک شدن به قرآن و حفظ قرآن است، تاکید کرد: کسی که حافظ قرآن باشد از خطرات و تهاجم فرهنگی دشمن در امان خواهد بود.
خانم سالار خاطرنشان کرد: اساتید بحث حفظ قرآن را آنقدر برای ما جا انداختند و آنقدر دید ما را وسیع کردند که بنده بسیار مشتاق به برگزاری کلاس‌های حفظ قرآن شده‌ام.
انتهای پیام/
م
ارسال
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر