اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

وقف 4 میلیارد تومانی توسط نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

وقف 4 میلیارد تومانی توسط نماینده سابق مجلس شورای اسلامی

رئیس اداره اوقاف سلسله و دلفان در استان لرستان گفت: حجت‌الاسلام محمد محمدی؛ نماینده سابق شهرستانهای سلسله ودلفان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره اوقاف شهرستان دلفان اموال خود به مبلغ حدود ۴میلیارد تومان را وقف کرد.

 سه شنبه 27 شهریور 1397   2011  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه محمدی منفرد؛ رئیس اداره اوقاف سلسله و دلفان در استان لرستان درباره خبر وقف اموال توسط نماینده سابق شهرستانهای سلسله ودلفان در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد : حجت‌الاسلام محمد محمدی؛ نماینده سابق شهرستانهای سلسله ودلفان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره اوقاف اموال خود را وقف کردند.
او افزود: حجت‌الاسلام محمدی اموال خود را که شامل باغات و املاک واقع در شهرک امام (ره) به مساحت ۳۰ هکتار در قالب هفت قطعه باغ و همچنین یک باب ساختمان مسکونی به مساحت ۳۰۰ متر مربع را جهت استفاده به‌عنوان خانه عالم در روستای شهرک امام (ره) وقف کرد.
رئیس اداره اوقاف سلسله و دلفان با اشاره به اینکه ارزش اموال و املاک وقف شده توسط حجت‌الاسلام محمدی ۴ میلیارد تومان است، تصریح کرد: مقرر شده که دارایی به دست آمده از این اموال و املاک در امور، حوزه علمیه بقیه‌الله شهرستان دلفان، امورات مذهبی شهرک امام خمینی (ره) و مسجد این منطقه هزینه شود.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر