اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

برپایی 51 موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

برپایی 51 موکب برای پذیرایی از زائران اربعین حسینی

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشوراز برپایی 51 موکب در هشت محور کشورهای ایران و عراق جهت خدمت‌رسانی و پذیرایی از زائران اربعین حسینی خبر داد.

 یک شنبه 15 مهر 1397   267  0      

به گزارش روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی؛ نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه اظهار کرد: 51 موکب در هشت محور مهران، چزابه، شلمچه، سیستان و بلوچستان، کربلا، نجف اشرف، کاظمین و سامرا جهت خدمت‌رسانی زائران اربعین حسینی برپا می‌شود.
وی با بیان اینکه هزینه‌های این کاروانهای تدارکاتی از محل موقوفات مرتبط و کمک خیران تامین شده است، تصریح کرد: در موکب‌الرضا(ع) اداره کل اوقاف خراسان رضوی، 40 خادم افتخاری برای خدمت‌رسانی به زائران حضور خواهند داشت.
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با اشاره به راه‌اندازی موکب‌الرضا (ع) در کربلای معلی گفت: علاوه بر استان خراسان رضوی، استانهای کردستان، اردبیل، چهار محال و بختیاری نیز در این موکب همکاری خواهند داشت.
حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی افزود: 46 موکب در داخل کشور عراق، موکب ثقلین درعمود 1217 و 4 موکب داخل کشور ایران با نظارت سازمان اوقاف به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی می‌کنند.
وی خاطرنشان کرد: از همه مردم عزیز ایران تقاضا دارم جهت برگزاری باشکوه مراسم اربعین حسینی تلاش کنند.
گفتنی است خیرینی که می‌خواهند به زائران اربعین حسینی خدمت‌رسانی کنند، مبالغ خود را به شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۷۱۷۸۳۹۹۶۸۰ یا شماره حساب ۰۳۴۹۱۲۳۹۷۵۰۰۵ به نام خدمت به زائران اربعین واریز کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر