اخبار سازمان اوقاف

گفت‌و‌گو
پربازدیدترین اخبار
  • امروز
  • دیروز
  • هفته
  • ماه

امروز

دیروز

هفته

ماه

سامانه سجنا (نیروی انسانی)

اطلاعیه دعوت به مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ 15/4/97

دیرین دیرین

خدمات غیر حضوری

سامانه شکایات

سرپرست هیئت داوران مسابقات سراسری قرآن: احتمال خطای داوران به صفر رسیده است

سرپرست هیئت داوران مسابقات سراسری قرآن: احتمال خطای داوران به صفر رسیده است

سرپرست هیئت داوران رشته حفظ کل و قرائت ترتیل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ثبت سریع نمرات و نتایج متسابقین را از ویژگی‌های مثبت این دوره دانست و گفت: اضافه شدن تعداد داوران، احتمال خطا را در داوران بسیار کاهش داده و تقریبا به صفر رسانده است.

 یک شنبه 15 مهر 1397   249  0      

به گزارش ستاد خبری چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم؛ محمد بنیادی؛ سرپرست هیئت داوران رشته حفظ کل و قرائت ترتیل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم درباره ویژگی‌های مثبت این دوره از مسابقات اظهار کرد: اضافه شدن تعداد داوران، احتمال خطا را در داوران بسیار کاهش داده و تقریبا به صفر رسانده است؛ ویژگی مثبت این مسابقات این است که نمره‌ها و نتایج به سرعت ثبت می‌شود و امکان اعتراض شرکت‌کننده وجود دارد.
وی افزود: یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت مسابقات این است که یک کارشناس تحلیلگر در استودیو وجود دارد و به ابعاد آموزشی مسابقات کمک می‌کند؛ این در حالی است که در مسابقات سال‌های گذشته این امکانات وجود نداشت.
سرپرست هیئت داوران رشته حفظ کل و قرائت ترتیل چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم درباره کیفیت میزبانی اراک از مسابقات سراسری قرآن تبلیغات شهری را مناسب دانست و گفت: کیفیت میزبانی شهر اراک بالا بود و مشارکت عالی مسئولان در برگزاری این مسابقات را شاهد بودیم.
بنیادی خاطرنشان کرد: انتظار می‌رفت حفاظ استانهای همجوار مشارکت بیشتری در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن داشته باشند.
گفتنی است چهل و یکمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم از ۱۰ مهرماه در اراک آغاز شده و تا ۲۳ مهرماه ادامه دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر